Chata v čarovnom prostredí pri jazere!

Chata Kaja sa nachádza v unikátnom prostredí obce Vinné, v rekreačných oblastiach Vinianske jazero a Zemplínska Šírava. Perfektná poloha chaty je ako stvorená pre páry, malé skupinky i rodiny s deťmi.

Vinianske jazero, Zemplínska Šírava ako i nádherná okolitá príroda pritiahne každoročne tisícky milovníkov vodných športov, kúpania, člnkovania, rybolovu, turistiky a cyklotúry. Celoročnú zábavu i relax si doprajete v Thermalparku Šírava s vitálnym svetom. Pekný je výlet k Vinianskemu hradu, hradom Jasenov a Brekov. Na svoje si tu prídu aj zberatelia húb či lesných plodov. V zime jazero a jeho okolie naskytá možnosť korčuľovania či bežkovania.

Ubytovanie v našej Chate Kaja je celoročne k dispozícii pre 8 osôb. Na prízemí nájdete spoločenskú miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a pohodlným gaučom. Chutné jedlá pre Vás a Vašich blízkych si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s posedením, elektrickým sporákom so sklokeramickou varnou doskou a rúrou, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a jedna samostatná toaleta.

Poschodie chaty je vybavené dvoma útulnými spálňami, jednou 1-lôžkovou spálňou s prístelkou a jednou 3-lôžkovou spálňou s troma prístelkami. Obidve spálne sú navyše dovybavené rádiom a úložným priestorom pre Vaše oblečenie.

Na terase máme pre Vás pripravené záhradné posedenie s ohniskom, kde si môžete opekať alebo uvariť chutný kotlíkový guláš. Autá bezpečne zaparkujete priamo pri chate. Tešíme sa, že v Chate Kaja prežijete svoj vzácny čas v kruhu rodiny a známych.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí, Fajčiarov