WIFI / 3 KÚPEĽNE

Chata Juraj je situovaná v krásnom a tichom horskom prostredí v malebnej obce Mlynky, ktorá sa nachádza v jednom z najkrajších národných parkov v Strednej Európe - Národnom parku Slovenský raj. Pre svoju výbornú polohu je Chata Juraj ideálnou voľbou pre milovníkov turistiky, cykloturistiky a taktiež pre obdivovateľov historických a kultúrnych pamiatok regiónu Spiša a Gemera. Našim hosťom odporúčame navštíviť očarujúcu Dobšinskú ľadovú jaskyňu alebo zažiť romantické prechádzky v okolí priehrady Dedinky. V zimnom období si nenechajte ujsť skvelú lyžovačku v neďalekých lyžiarskych strediskách Mlynky - Kruhová a Mlynky - Biele Vody, ktoré si Vás určite získajú svojimi výbornými zjazdovkami a upravenými bežeckými traťami.

Celoročne Vám v Chate Juraj ponúkame ubytovanie s celkovou kapacitou pre 7 až 10 osôb. Vďaka jej ideálnemu dispozičnému riešeniu je vhodná pre ubytovanie dvoch samostatných skupín hostí. Jej prízemie je tvorené jednou trojlôžkovou izbou s možnosťou využitia jednej prístelky, pri ktorej nechýba kúpeľňa s toaletou a plne vybavená kuchyňa s jedálenskou časťou. V podkroví chaty sú umiestnené ďalšie dve samostatné izby s kapacitou pre 2 až 3 osoby, pričom každá z nich disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou.

Príjemne oddýchnuť si môžu všetci ubytovaní hostia v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom a prenosným televízorom, nachádzajúcej sa v prístavbe chaty (so samostatným vchodom). Súčasťou spoločenskej miestnosti je taktiež druhá kompletne zariadená kuchyňa s plynovým sporákom s rúrou, chladničkou a jedálenským kútom. Pre zaistenie komfortu hostí je v priestoroch celého ubytovania zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Návštevníkom je v rozľahlej záhrade k dispozícii vonkajšie posedenie s prístreškom, grilom a ohniskom s kotlíkom na varenie gulášu či kapustnice. V prípade záujmu ponúkame hosťom zabezpečenie pohostenia spojené s grilovaním prasiatka. Veľký ohradený pozemok ponúka dostatočne veľký a bezpečný priestor na zábavu Vašich detí. Ubytovaným hosťom ponúkame bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia, ako aj možnosť využitia služieb lyžiarskeho inštruktora, relaxačných masáží a sauny za poplatok. Vaše autá si pohodlne a bezpečne zaparkujte hneď pri chate.

Ubytovanie v Chate Juraj je vhodné najmä pre ľudí vyhľadávajúcich kľudnú a pokojnú dovolenku. Príďte k nám "počúvať ticho"... Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty