V nádhernom tichom prostredí na Orave!

Moderná Chata JOLANA je situovaná do krásneho prostredia obce Oravská Polhora, v pokojnom prostredí lesa, v lokalite pod Babou Horou. Vďaka dobrej polohy chaty si odtiaľto užijete oddych aj turistiku.

Po rôznych nenáročných výletoch Oravskými Beskydami ako aj cez mnohé cyklistické chodníky okolím spoznáte túto očarujúcu okolitú prírodu. V letnom období Vám odporúčame navštíviť známu Sochu Ježiša Krista či najstaršie literárne múzeum - Oravské múzeum P.O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne. V lete si tiež zaplávate v blízkej Oravskej Priehrade aj v bazénoch Meander Parku Oravice. Zimná sezóna sa dá naplno stráviť na svahoch lyžiarskych stredísk Polhorský Hrádok, Ski Grúniky – Sihelné alebo Oravské Veselé.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v Chate JOLANA, ktorej kapacita je určená celkom pre maximálne 11 osôb. Vhodná je tak pre skupinky priateľov a známych ako aj rodinky s deťmi.

Príjemný čas s najbližšími môžete tráviť na prízemí v spoločenskej miestnosti s krbom a gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie dvoch hostí). Rovnako sa tu nachádza plne vybavená kuchynka s el. spotrebičmi a kuchynským riadom. K dispozícii je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Drevenými schodmi sa dostanete do podkrovia chaty s dvomi 2-lôžkovými spálňami a veľkou spoločenskou miestnosťou. Táto miestnosť disponuje priestorom na spanie s dvomi poschodovými posteľami a jednou prístelkou.

Nezabudnuteľný výhľad na prírodu si užijete z vonkajšieho posedenia na terase. Ak máte radi opekačku, určite k tomu využijete ohnisko i gril. Samozrejme, môžete si pripraviť aj chutný kotlíkový guláš. K dobrej zábave Vám vieme zapožičať loptu na hranie futbalu. Po dohode Vám vieme uschovať Vaše bicykle a lyže. Parkovanie áut je zaistené na vyhradenom priestore do 50 m od chaty. Veríme, že svoje starosti necháte doma a prídete si užiť dobrý čas do Chaty JOLANA. Tešíme sa na Vás!