Chata blízko vody s kúpacou kaďou

Chata Jimbo je situovaná v turisticky známom prostredí obce Nitrianske Rudno, v okrese Prievidza, v obklopení Strážovských vrchov.

V blízkosti chaty, len 100 m sa nachádza Priehrada Nitrianske Rudno, kde sa môžete venovať rybolovu a iným vodným aktivitám. Okrem toho si Váš pobyt spríjemníte možnosťou využívania rôznych atrakcií v blízkom Campingu Nitrianske Rudno, kde sú pre Vás dostupné kolotoče, tobogán, detské ihrisko, multifunkčné ihrisko či vodné bicykle. Krásna okolitá príroda Vás zláka na prechádzky pešou chôdzou či na bicykli po okolí. Skvelú zábavu si dožičíte na kúpalisku Delfín v Novákoch, v kúpeľoch alebo termálnom kúpalisku Čajka v Bojniciach. Vaše ratolesti určite poteší prehliadka Bojnickej zoologickej záhrady a nádherného Bojnického zámku. V zime prevetráte svoje lyže v lyžiarských strediskách Priedavky- Šabľová a Skiarena Fačkovské sedlo.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v našej rekreačnej Chate Jimbo, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 8 osôb. Na výber máte z dvoch spální, jednej 2-lôžkovej s manželskou posteľou a jednej 6-lôžkovej s dvomi manželskými posteľami a dvomi samostatnými posteľami na vyvýšenom mieste.

V obývacej miestnosti si pohodlne posedíte pri krbe, započúvate sa do hudby z rádia, pozriete dobrý film v televízore so satelitným príjmom alebo si len zahráte spoločenské hry s priateľmi. Skvelé jedlá si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením, plynovým sporákom, elektrickou rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Rovnako je tu pre Vás vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou.

V záhrade objektu si posedíte na drevených laviciach, pripravíte špecialitky na grile, prípadne uvaríte skvelý kotlíkový guláš. Romantický večer s dokonalým relaxom si doprajete v kúpacej kadi na záhrade. Parkovanie Vašich áut je zabezpečené priamo pri objekte. Ak túžite po oddychu a maximálnom súkromí ste u nás správne. Tešíme sa na Vás.