Oddychová chata v prírode, super cena!

Chata Jarabá je situovaná v chatovej oblasti blízko lesa, neďaleko obce Jarabá, okres Brezno. Je vhodná pre rodiny s deťmi, menšie i väčšie skupiny hostí a všetkých milovníkov prírody.

Okolie ponúka široké možnosti športového vyžitia počas celého roka. Nádherná príroda Vás pozýva na prechádzky, turistiku a zber lesných plodov. V letných mesiacoch sa môžete osviežiť v neďalekých prírodných kúpaliskách v Krpáčove a Táloch. Tu si navyše zahráte golf na Golfovom ihrisku Gray Bear Tále. Pre milovníkov zimných športov sú k dispozícii lyžiarske centrá Ski centrum Čertovica, Ski Centrum Mýto a Ski Tále.

Ubytovanie v Chate Jarabá poskytujeme celoročne. Celková kapacita chaty je prispôsobená pre 9 osôb. Na prízemí sa nachádza plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením ako aj jedna útulná 2-lôžková spálňa so žehliacou doskou a žehličkou. Prízemie dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatná toaleta.

Medziposchodie chaty tvorí obývacia časť s televízorom so satelitným príjmom, rozťahovacím gaučom, vhodným aj ako prístelka pre dve osoby a ďalšia kompletne zariadená kuchyňa a jedálenský stôl so stoličkami. Z medziposchodia sa presuniete priamo na terasu s pohodlným posedením. Najvyššie poschodie slúži ako nočná časť s 2-lôžkovou a 3-lôžkovou spálňou, ktorá je navyše dovybavená detskou postieľkou a vstupom na balkón. Rovnako je tu k dispozícii ďalšia kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta.

V exteriéri na Vás čaká drevený altánok, kde si môžete posedieť a zároveň pripraviť rôzne pochúťky na otvorenom ohni alebo uvariť chutný kotlíkový guľáš. Dospelých a najmä deti poteší záhradná hojdačka. Najmenší určite ocenia aj rôzne hračky na spestrenie voľných chvíľ. Vaše autá zaparkujete priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu v Chate Jarabá a veríme, že sa budete u nás cítiť príjemne.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov