Komfort, výhodná cena, pri jazere!

Chata Janka je situovaná v krásnom prostredí Štiavnických vrchov, v príjemnej pokojnej lokalite rekreačnej oblasti v blízkosti malebnej obce Bátovce. Množstvo letných aj zimných rekreačných aktivít Vám tu ponúka známa vodná nádrž Lipovina, vzdialená od chaty len 600 m. Kúpanie, člnkovanie, rybolov, romantické prechádzky prírodou či zábava na tradičnej a známej diskotéke pod holým nebom Vám určite spríjemnia Váš pobyt. Iba 15 km od chaty môžete navštíviť historické mesto Banská Štiavnica, kde si vychutnáte pravú dovolenkovú atmosféru v útulných kaviarničkách a reštauráciách. V zimnom období si zalyžujete na kvalitnej zjazdovke známeho lyžiarskeho strediska Salamandra Resort.

Chata Janka ponúka svojim hosťom útulné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 9 osôb. Na jej prízemí sa nachádza príjemne zariadená spoločenská miestnosť s presklenným krbom, rádiom a rozkladacím gaučom s možnosťou dvoch prísteliek. Využívať tu môžete aj jedálenské posedenie pre 8 osôb. Vedľa spoločenskej miestnosti je k dispozícii kompletne vybavená kuchyňa. Na prípravu chutných jedál Vám v nej poslúži plynový sporák, plynová rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou a mikrovlnná rúra. Nechýba tu ani kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Na prvom poschodí chaty je pre Vás pripravená jedna 3-lôžková izba s tromi samostatnými lôžkami ako aj jedna 4-lôžková izba s balkónom, manželskou posteľou a rozkladacím dvojlôžkom. Táto väčšia 4-lôžková izba je tiež vybavená televízorom, DVD prehrávačom, rádiom a satelitným prijímačom.

Na vonkajšej terase si dokonale užijete ticho a kľudné prostredie lesa. Výborne oddýchnuť si môžete aj pri grilovaní, opekaní a varení kotlíkového gulášu. Vaše autá môžete parkovať priamo pri chate.

Príďte sa zrelaxovať, príjemne si oddýchnuť a využiť možnosti, ktoré Vám Chata Janka ako aj jej celé okolie ponúka. Tešíme sa na Vás!