Útulná chata v tichom prostredí pri lese

V tichom prostredí, v blízkosti lesa je situovaná Chata Ján, ktorá sa nachádza pri obci Veľká Franková, v peknej oblasti Pienin.

Dobrá poloha chaty, len 12 km od Spišskej Starej Vsi, 17 km od Červeného Kláštora a 50 km od Popradu je zárukou, že do všetkých okolitých zaujímavých oblastí to máte blízko. Na rieke Dunajec môžete zažiť splavovanie rieky na drevených pltiach. Zaujímavým je aj turistický chodník z Veľkej Frankovej do Ždiaru a naspäť. Pekný je taktiež výlet k Veľkému Osturnianskemu jazeru ako aj k Jezerskému jazeru. Množstvo atrakcií pre malých aj veľkých ponúka stredisko Bachledka Ski & Sun, kde si užijete letné i zimné športy.

Od apríla do konca októbra Vás veľmi radi privítame v našej útulnej Chate Ján, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 10 osôb.

Obývacia miestnosť s krbom, pohodlnou sedacou súpravou, rádiom a televízorom so satelitným príjmom Vám poslúži ako miesto pre strávenie spoločných chvíľ v kruhu priateľov a rodiny. V kuchynke využijete elektrický sporák s rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku, umývačku riadku a posedíte si tu za jedálenským stolom so stoličkami. Poschodie chaty tvorí 4-lôžková a 6-lôžková spálňa. Súčasťou chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

V exteriéri si príjemne posedíte v altánku, uvaríte kotlíkový guláš alebo si opečiete slaninku na ohnisku. Parkovanie áut je zabezpečené priamo pri chate. Strávte Vašu dovolenku v našej Chate Ján, u nás sa budete cítiť ako doma!