Krásna drevenička so saunou a krbom

Radi sa saunujete alebo prežívate čas v teple sálajúcom z kachľovej pece? Tak Vás pozývame do novej Chaty Jakub, ktorá je situovaná v obci Oščadnica, časť Lalíky, blízko známeho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica a necelých 2000 metrov od 6-sedačkovej lanovky Lalíky.

Každý deň v roku môžete tráviť jedinečné chvíle v našej Chate Jakub, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 8 hostí. Ideálna je tak pre rodinku s deťmi alebo skupinku priateľov a známych. Zložiť si svoje veci a oddýchnuť si po dokonale strávenom dni môžete v obývacej izbe, kde sa Vaša pohoda pri krbe alebo pozeraní televízora z gaučového sedenia neskončí. Po hraní spoločenských hier sa zasýtite v moderne zariadenej kuchynke, súčasťou ktorej je sklokeramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, kávovar, hriankovač a jedálenské posedenie.

Ničím nerušený spánok si doprajete v jednej zo štyroch 2-lôžkových spální, vybavených moderným nábytkom. V troch sú umiestnené manželské postele, jedna je so samostatnými lôžkami. V šatníku na chodbe si uložíte svoje veci. Komfort dotvára kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou, žehličkou a priamym vstupom do fínskej sauny. V dreveničke je spojenie so svetom zabezpečené i prostredníctvom bezplatného WiFi pripojenia na internet (heslo Vám s radosťou poskytneme).

Ranné slnečné lúče počas popíjania kávičky či čaju na terase je priam idylka. Z vonkajšieho posedenia na terase tiež dozriete na pochutiny pripravené na grile. Ešte predtým sa bez pochýb skvelo nabudíte vo fínskej saune. Parkovanie áut sme zabezpečili pri našej Chate Jakub. Aj Vy sa už vidíte na pobyte u nás? Neváhajte nás kontaktovať. Tešíme sa!

Kysuce samotné patria k turistami vyhľadávaným lokalitám, a to najmä pre vhodné podmienky na cyklistiku, turistiku, nordic walking alebo prechádzky okolím. V letnom období rozhýbete svoje telo na multifunkčnom ihrisku, pri hre minigolfu, strieľaní z luku alebo lezení na lezeckej stene. Adrenalín v krvi sa Vám zvýši i na bobovej dráhe vo Veľkej Rači. Napadnutie snehovej pokrývky signalizuje každému športovému nadšencovi možnosť navštíviť Športcentrum Oščadnica alebo Snowparadise Veľká Rača.


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá