Chatka s WiFi, ježibabou a perníkmi

Ponúkame Vám ubytovanie v Chate Ivka, ktorá sa nachádza v krásnej oravskej prírode v obci Leštiny neďaleko Dolného Kubína. Svojich návštevníkov zaujme jedinečnou architektúrou, vďaka ktorej sa prenesiete do rozprávkového sveta medzi ježibaby a perníkovú chalúpku.

Chata Ivka poskytuje ubytovanie počas celého roka v celkovej kapacite pre 10 osôb vrátane prísteliek. Je vhodná na prenájom pre jednu alebo dve skupiny priateľov a známych, prípadne dve rodiny s deťmi.

V prízemí sa nachádza Apartmán s 1 spálňou so samostatným vchodom s celkovou kapacitou pre 6 osôb. Príjemné zimné večery môžete tráviť v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom a pri praskaní dreva z kachľovej pece. Obývaciu miestnosť zároveň využijete ako spálňu s dvomi samostatnými lôžkami možnými spojiť do manželskej postele a možnosťou prístelky na rozkladacom gauči. Svoje obľúbené jedlá si pripravíte v plne vybavenej kuchyni s keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Z kuchyne sa dostanete po strešných schodoch do podkrovnej spálne s poschodovou posteľou a samostatným lôžkom. Detských návštevníkov poteší detský kútik s pirátskym zámkom. Hostia využijú tiež kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

V podkroví, do ktorého sa dostanete samostatným vchodom z vonkajšej vyvýšenej terasy, je umiestnené menšie Podkrovné štúdio. Jeho súčasťou je malý kuchynský kút vybavený elektrickým dvojvaričom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Po náročnom dni si oddýchnete v spálni dvoma samostatnými lôžkami možnými spojiť do manželskej postele a pohovkou využiteľnou ako prístelka pre jednu osobu. Využijete tu tiež televízor so satelitným príjmom. Samozrejmosťou je kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Pri chate je Vám k dispozícii terasa s vonkajším posedením. Počas letných dní si tu pripravíte chutné grilované špeciality, kým Vaše deti sa zabavia na detskom ihrisku s hojdačkou, šmýkačkou, pieskoviskom, záhradnou hojdačkou, ruskými kolkami či detským bazénom. Postaráme sa aj o úschovu Vašich lyží a bicyklov. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet v celej chate. Tri autá si bezpečne zaparkujete priamo pred chatou.

Príďte relaxovať a oddychovať do našej Chaty Ivka. Budete sa u nás cítiť ako v rozprávkovom svete - ako v perníkovej chalúpke, čo ocenia najmä Vaše ratolesti. Už teraz sa na Vás tešíme.