V lese, pri potoku, pri zjazdovke

Chata Ivan je situovaná v nádhernom prírodnom prostredí Nízkych Tatier, v atraktívnej časti Demänovskej doliny, vo vzdialenosti len 100 metrov od zjazdovky špičkového lyžiarskeho strediska Jasná - Chopok Záhradky. Vynikajúca poloha chaty v krásnom lesnom prostredí pri potôčiku v kombinácii so zabezpečeným vysokým komfortom ubytovania a v tesnej blízkosti lyžiarskeho strediska je zárukou dovolenky plnej aktívneho oddychu, rekreácie ako i športového vyžitia a turistiky.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, ktorá je dispozične prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 17 osôb. Keďže je chata rozdelená na samostatné časti s vlastným vchodom, ubytovanie v nej je veľmi vhodné rovnako pre páry, rodinky s deťmi ako aj väčšie skupiny priateľov. Prízemie chaty je tvorené dvomi priestrannými štúdiami s televízorom, ktorých súčasťou je okrem spálňovej časti s kompletne vybavenou kuchynkou taktiež samostatná kúpeľňa a toaleta. Pripravené pre Vás je tu dvojlôžkové štúdio a väčšie štvorlôžkové štúdio s manželskou posteľou a poschodovou posteľou a dvojlôžková izba s manželskou posteľou.

Na poschodí chaty je hosťom k dispozícii komfortný apartmán so spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom a balkónom, plne vybavenou kuchyňou vhodnou na prípravu vlastných chutných jedál a kúpeľňou s toaletou. Spálňová časť apartmánu je zložená z dvoch príjemných spální s kapacitou pre 4 a 5 osôb. Pre zabezpečenie komfortu a pohodlia hostí k spálňam patrí taktiež druhá kúpeľňa s toaletou.

V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Príjemný oddych a relax si môžu ubytovaní hostia dopriať v záhradnej časti chaty so štýlovým altánkom s možnosťou pohodlného posedenia a grilovania na záhradnom grile. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní. Tešíme sa na Vašu návštevu.