Chatka s krbom blízko lyž. strediska

Chata Ivan je situovaná v skvelej lokalite v známej Demänovskej Doline, nachádzajúcej sa južne od Liptovského Mikuláša v nádhernej prírode Nízkych Tatier. Len 2 km od ubytovania si máte možnosť zalyžovať v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku - Jasnej. Zrelaxovať po skvelej lyžovačke môžete v aquaparku Tatralandia a termálnom kúpalisku Bešeňová. Blízko to máte aj do vyhľadávaných Demänovských jaskýň, kde môžete obdivovať krásy podzemných kvapľových a ľadových výzdob.

Hosťom ponúkame príjemné ubytovanie s dostatkom komfortu a pohodlia v peknej chate s balkónom s celkovou kapacitou 8 lôžok. Ubytovanie je zabezpečené v jednej dvojlôžkovej a dvoch trojlôžkových izbách. K dispozícii hosťom je priestranná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, satelitom, rádiom a CD mini systémom. Možnosť prípravy vlastnej stravy máte v kompletne vybavenej kuchyni s jedálenským posedením. Využívať v nej môžete elektrický sporák, chladničku, mikrovlnnú rúru a varnú kanvicu. Samozrejmosťou objektu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a dve toalety. Na chatu je nutné priniesť si prezuvky.

Pri chate nechýba zastrešené vonkajšie posedenie s možnosťou opekania pri ohnisku. Prekrásna príroda všade na vôkol chaty len umocňuje atmosféru pokoja a kľudu. Tešíme sa na Vašu návštevu.