Chata s krbom v tichom prostredí lesa!

Chata Hunter sa nachádza v pokojnom tichom prostredí lesa, v malebnej dedinke Dúbrava na Liptove. Ak hľadáte relax a chcete uniknúť bežnej realite, toto miesto je potom pre Vás ako stvorené. Chata je vhodná pre pobyty rodiniek s deťmi, skupinky priateľov a známych, páriky ale i seniorov. Nádherná okolitá príroda ponúka veľa možností aktívneho a pasívneho oddychu.

Prechádzky lesom, zber húb či lesných plodov priamo pri chate poteší malých aj veľkých. Ak budete mať šťastie, zazriete pasúce sa srnky a jelene. Pre milovníkov športu sú k dispozícii cyklistické chodníky a odporúčame Vám aj túry na okolité vrchy. Po dni plnom pohybu padne výborne relax v termálnych bazénoch aquaparku Tatralandia (iba 9 km). Keď prídete v zimnom období, pripravte sa na poriadnu nádielku snehu. Určite si zbaľte lyžiarsku výstroj, lebo v okolí je veľa lyžiarskych stredísk, ktoré Vám ponúknu kvalitne upravené zjazdovky (napríklad Ski centrum Žiarce iba 6 km).

Útulná Chata Hunter Vám ponúka celoročne príjemné ubytovanie s maximálnou kapacitou pre 12 osôb (vrátane prísteliek). Pokojný a ničím nerušený spánok si vychutnáte v jednej 2-lôžkovej, jednej 3-lôžkovej a jednej 4-lôžkovej spálni. V každej z týchto spální je Vám k dispozícii aj jedna prístelka.

Príjemné chvíle s rodinou či priateľmi si užijete v priestrannej spoločenskej miestnosti s krbom a televízorom so satelitným príjmom. Na prípravu chutných jedál Vám tu poslúži kuchyňa, zariadená elektrickým sporákom s keramickou varnou doskou s rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a kompletným riadom. Kúpeľňa so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou je v chate samozrejmosťou.

Svoju myseľ a telo určite zrelaxujete aj pri opekačke alebo posedeniach s priateľmi v altánku. Vaše detičky sa zahrajú na schovávačku a vybláznia sa určite pri futbale na trávnatej ploche pri chate. Vaše lyže a bicykle starostlivo uschováme a Vaše autá si pohodlne odparkujete priamo pri chatke.

Veríme, že u nás strávite nezabudnuteľný čas so svojimi najbližšími. Tešíme sa na Vašu návštevu!