Chata situovaná len 200 m od vleku!

Hľadáte Chatu v blízkosti lyžiarskeho strediska Ski centrum Mýto? Práve ste ju našli. Srdečne Vás pozývame do Chaty Hrubý, situovanej na okraji obce Mýto pod Ďumbierom.

Z chaty to máte blízko k turistickým chodníčkom, cyklotrasám, ako aj k zaujímavým atrakciám, ktoré okolie ponúka. Môžete si tu zajazdiť na koňoch v Ajax Farme, zahrať golf na golfovom ihrisku Gray Bear Tále alebo si uloviť ryby v jazere Krpáčovo. Odporúčame Vám spraviť si výlet aj do Čierneho Balogu a previesť sa Čiernohronskou železnicou alebo do Bystrianskej jaskyne. Zimné športy si užijete v lyžiarskych strediskách Ski centrum Mýto, Tále i Krpáčovo.

Chata Hrubý Vám poskytuje celoročne dostupné komfortné ubytovanie, vhodné pre pobyt jednej skupinky hostí s kapacitou do 12 osôb.

Na trávenie voľného času Vám poslúži priestor v spoločenskej miestnosti, kde Vám teplo domova dotvorí drevo praskajúce v krbe, ale aj možnosť pozrieť si televízor so satelitným príjmom. Na prípravu Vašich vlastných špecialít využijete kompletné zariadenie v kuchyni. V kruhu Vašich blízkych si jedlo vychutnáte v jedálni s posedením pre 12 hostí, kde máte možnosť zahrať si stolný futbal. K dispozícii sú Vám tu dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

Oddych po celodenných aktivitách si doprajete v 2-lôžkovej spálni, dvoch 2-lôžkových spálňach s prístelkou a jednej 2-lôžkovej spálni s dvomi prístelkami. V prípade záujmu Vám pripravíme aj detskú postieľku v cene ubytovania. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri chaty si posedíte na terase, opečiete slaninku či špekačky na ohni, uvaríte v kotlíku pravý kotlíkový guláš a príjemne sa pohojdáte na záhradnej hojdačke. V zime si lyže odložíte v lyžiarni a v lete Vám táto miestnosť poslúži na úschovu bicyklov. Vaše autá si zaparkujete priamo na oplotenom pozemku pri chate. Tak teda neváhajte a zarezervujte si Chatu Hrubý už teraz. Tešíme sa na Vás.