Chata s krbom na samote pri lese!

Chata Hriech je situovaná v krásnom prostredí Veľkej Fatry, v tichej pokojnej lokalite Hriech, patriacej k malebnej obci Krpeľany v okrese Martin. Výborná poloha chaty na samote pri lese poskytuje našim hosťom počas celého pobytu maximálny pokoj a súkromie. Preto ak túžite po dovolenke v kruhu Vašej rodiny a priateľov v tichom prostredí mimo akéhokoľvek ruchu a zhonu miest, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Váš voľný čas si tu môžete podnikaním príjemných lesných prechádzok a turistických túr krásnou okolitou prírodou Veľkej Fatry. Na svoje si tu prídu aj milovníci cyklistiky, hubárčenia či zberu lesných plodov. Blízko od chaty to budete mať taktiež k vodnej nádrži Krpeľany či očarujúcemu Šútovskému jazeru. V zimnom období si príjemne zalyžujete v neďalekom lyžiarskom stredisku Vyšné Krátke.

Celoročne Vám ponúkame útulné ubytovanie v príjemne zariadenej samostatnej rekreačnej chate, ktorá je prispôsobená pre ubytovanie 11 až 13 osôb. Súčasťou chaty sú dve izby, jedna s kapacitou 4 lôžok a druhá s kapacitou 7 lôžok. Výborne oddýchnuť si môžete aj v spoločenskej miestnosti chaty s krbom, televízorom so satelitom, rádiom s CD prehrávačom a pohodlným rozťahovacím gaučom, ktorý je v prípade potreby využiteľný pre prespanie dvoch ďalších osôb. Spoločenská miestnosť objektu je zároveň prepojená s plne vybavenou kuchynskou časťou s jedálenským posedením, kde môžete na prípravu vlastného stravovania využívať plynový sporák s rúrou, chladničku s mrazničkou a všetok potrebný riad. Samozrejmosťou chaty sú rovnako dve kúpeľne s toaletami - jedna vybavená sprchovacím kútom a druhá vaňou.

V letnom období si môžete počas Vášho pobytu dopriať aj príjemné osvieženie v menšom vonkajšom bazéne chaty. Pripravené je tu pre Vás taktiež kryté vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania, opekania a varenia chutného kotlíkového gulášu.

Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Veríme, že si nás príjemne oddýchnete a radi nás čoskoro opäť navštívite. Tešíme sa na Vás.