Útulná chata v lone prírody so saunou!

Hľadáte ubytovanie s maximálnym súkromím a chcete si oddýchnuť od bežných pracovných dní v prostredí lesa a zároveň rozjímať pri zurčiacom potôčiku tečúcom hneď vedľa chaty? Našli ste to správne miesto. Chata Hrdovo, situovaná neďaleko Pribyliny, má pre Vás dvere otvorené.

Chata sa nachádza vo výbornej lokalite, odkiaľ môžete podnikať zaujímavé túry a výlety do Vysokých i Nízkych Tatier. Štrbské pleso je od nás vzdialené len 25 km, Aquapark Tatralandia 30 km, Demänovská dolina 35 km. Tu Vám odporúčame navštíviť demänovské jaskyne, poprechádzať sa popri Vrbickom plese a vyviesť sa lanovkou na Chopok s jedinečným výhľadom. Históriu Slovákov si priblížite v Múzeu liptovskej dediny v Pribyline a s detičkami môžete nakŕmiť zvieratká v Zoo kontakt pri Liptovskom Mikuláši. Vynikajúce je tiež wellness a fitness centrum v neďalekom Hoteli Permon s dobrou reštauráciou. Určite Vám odporúčame uzavrieť poistenie do hôr ešte pred akýmikoľvek výstupmi, či návštevami jaskýň.

Dvere sú Vám v Chate Hrdovo otvorené od mája do októbra. Chata je vhodná pre pobyt 6 dospelých osôb, ideálna je tak pre menšiu skupinku turistov, milovníkov prírody a hostí vyhľadávajúcich maximálny pokoj.

Na prízemí chaty je Vám k dispozícii obývacia miestnosť s pohovkou a televízorom so satelitným príjmom. V rámci tejto miestnosti sme Vám pripravili aj jedálenský kút a kuchynku. Kuchynka je vybavená plynovým sporákom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a bežným kuchynským riadom. Na úschovu Vašich jedál využijete špajzu s chladničkou a mrazničkou.

Súčasťou prízemia je rovnako kúpeľňa s vaňou a vstupom do súkromnej sauny na drevo. Nachádza sa tu aj samostatná toaleta. Teplá a studená voda je samozrejmosťou. Hygienické potreby je potrebné doniesť vlastné. Na poschodí chaty sú situované dve 3-lôžkové spálne so samostatnými lôžkami.

Hneď za chatou je kryté sedenie so stolom (altánok) a za ním je na opekanie okolo ohniska typicky drevené posedenie. Kotlík na guláš a ďalšie potrebné veci na založenie ohňa Vám radi zapožičiame. Tesne za chatou tečie potôčik s pitnou vodou "Teplica", kde sa navyše výborne chladia nápoje. Parkovanie áut je zabezpečené zhruba 20 - 30 metrov od chaty, na parkovisku zabezpečenom závorou (pre vyloženie batožiny môžete prísť až ku chate).

U nás na Vás čaká maximálny relax v lone prírody. Pokojné prostredie dokonale dotvorí zurčanie potôčika, šum lesa a štebotanie vtáčikov. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami v Chate Hrdovo.


Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty