50m od vleku-ideálna na oddych od zhonu

Chata Hrabovo predstavuje krásnu a štýlovú chatu na okraji lesa, nachádzajúcu sa v srdci Hrabova, atraktívnej rekreačnej oblasti Veľkej Fatry, vo vzdialenosti len 70 metrov od kabínkovej lanovky SKI PARKU MALINÔ BRDO - RUŽOMBEROK. Vďaka výbornej polohe chaty to tak v zimnom období budete mať len minútku na upravené lyžiarske zjazdovky strediska s celkovou dĺžkou až 12 km, vhodné pre začiatočníkov a det ako aj pokročilých lyžiarov. Vychutnávať si tu tak môžete do sýtosti vynikajúcu lyžovačku v kruhu Vašej rodiny a priateľov. V tesnej blízkosti chaty sa nachádza rovnako zastávka pravidelne premávajúcich ski-busov, ktorých bezplatnú prepravu môžete využiť aj na nákup v neďalekom Tescu.

Krásna okolitá príroda Veľkej Fatry poskytuje celoročne ideálne podmienky aj pre podnikanie príjemných prechádzok a horských túr, vedúcich množstvom značených turistických chodníkov. V okolitých lesoch si prídu na svoje milovníci hubárčenia a zberu lesných plodov. Spríjemniť Váš voľný čas si môžete aj člnkovaním alebo rybolovom na blízkom prírodnom jazere Hrabovo. Veľmi blízko od chaty to budete mať aj k parku TARZANIA, najdlhšiemu lanovému parku na Slovensku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 18 osôb. Chata je tvorená dvomi kompletne vybavenými apartmánmi, prenajať si ju preto môžete ako celok alebo samostatne po jednotlivých apartmánoch:

- Dolný apartmán s kapacitou pre 4 až 6 osôb je tvorený jednou 4-lôžkovou spálňou ako aj spoločenskou miestnosťou s krbovou pieckou a pohodlným posedením (s možnosťou dvoch prísteliek), ktorá je zároveň prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou. Samozrejmosťou apartmánu je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

- Horný apartmán s kapacitou pre 12 osôb je zložený zo štyroch 2-lôžkových spální (s možnosťou prísteliek), pri ktorých nechýba spoločenská miestnosť s krbom, pohodlným posedením, balkónom a plne vybavenou kuchynskou časťou. Súčasťou tohto apartmánu je zároveň jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom a dve toalety.

V priestoroch celej chaty majú hostia zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. K dispozícii je Vám tu rovnako vonkajšie posedenie v altánku, prenosný gril na grilovanie a ohnisko na opekanie. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri chate.

Ak túžite po ideálnom mieste na relax a oddych v prírode s bohatými možnosťami voľnočasových aktivít, Chata Hrabovo je pre Vás tou správnou voľbou! Tešíme sa na Vás.