Chata priamo na lyžiarskom svahu Jasná

Štýlová Chata Holiday Jasná je situovaná uprostred prekrásnej prírody Demänovskej doliny, priamo pri údolnej stanici špičkového lyžiarskeho strediska Jasná - Lúčky s priamym prepojením na vrcholovú stanicu Chopok. Vynikajúca poloha chaty je výborným východiskovým bodom pre podnikanie množstva turistických prechádzok a vysokohorských túr nádhernou prírodou Nízkych Tatier. V zimnom období si u nás prídu na svoje všetci milovníci skvelej lyžovačky, ktorí budú môcť vyraziť na lyžiach priamo z chaty na prvotriedne upravované zjazdovky lyžiarskeho strediska Jasná.

Našim hosťom ponúkame celoročne pohodlné ubytovanie v štýlovo zariadenej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie až pre 18 osôb. Vďaka veľmi dobrému dispozičnému riešeniu chaty, ktorá je tvorená tromi samostatnými kompletne vybavenými apartmánmi, je ubytovanie veľmi vhodné nie len pre väčšie skupiny návštevníkov, ale aj pre ubytovanie jednotlivých rodiniek s deťmi a párov. Hosťom sú v objekte k dispozícii tieto apartmány:

- Jednospálňový apartmán s kapacitou pre 2 až 4 osoby, ktorého súčasťou je spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, LCD televízorom so satelitným príjmom, domácim kinom a rozkladacou pohovkou (možnosť 2 prísteliek), ktorá je súčasne prepojená s kompletne vybavenou kuchyňou s jedálenskou časťou. V apartmáne je pre vás pripravená príjemná dvojlôžková spálňa s LCD televízorom a s manželskou posteľou ako i moderná kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom. Apartmán disponuje vlastným vchodom, pri ktorom je umiestnená samostatná toaleta rovnako ako i lyžiarska miestnosť so sušičom lyžiarok - v zimnej sezóne je prechod zo spoločenskej miestnosti do izby cez zdieľanú chodbu

- Dvojspálňový apartmán prispôsobený pre 5 až 7 osôb, ktorý je tvorený dvomi spálňami s LCD televízorom - dvojlôžkovou a trojlôžkovou izbou. Ani v tomto apartmáne nechýba spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, LCD televízorom so satelitným príjmom, domácim kinom a roztiahnuteľnou pohovkou s možnosťou dvoch prísteliek. Súčasťou apartmánu sú dve komfortné kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou.

- Podkrovný apartmán vhodný pre 5 - 7 osôb s dvomi spálňami - jednou dvojlôžkovou a jednou trojlôžkovou spálňou. Všetky spálne majú LCD televízor so satelitným príjmom. Samozrejmosťou tohto apartmánu sú dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami ako i kuchynka, využiteľná pre prípravu vlastného stravovania. Nechýba tu spoločenská miestnosť s balkónom.

V celej chate je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet. Svoj voľný čas môžu hostia tráviť taktiež posedením pri ohnisku, grilovaním alebo varením chutného kotlíkového gulášu. Parkovanie áut je možné priamo pri chate.