Relax pri jazere pre rodiny a partie

Chata Hodruša Vám ponúka pekné ubytovanie v tichom prostredí Štiavnických vrchoch v obci Hodruša - Hámre priamo pri Hodrušskom jazere.

Chata poskytuje ubytovanie s kapacitou 16 lôžok v piatich samostatných spálňach. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou. Voľný čas iste radi strávite v spoločenskej miestnosti s televízorom, satelitom, DVD prehrávačom a posedením. Samozrejmosťou je kompletne zariadená kuchyňa a WiFi internet. Parkovanie je bezplatné, priamo pri objekte počas celého roka.

V letnej sezóne je k dispozícii reštaurácia, vonkajší krb s kotlíkom, vonkajšie posedenie v nádhernej prírode Štiavnických vrchov a najmä kúpanie v krásne čistom Hodrušskom jazere. Počas zimnej sezóny odporúčame navštíviť lyžiarske stredisko Salamandra Resort vzdialené od objektu 800 metrov. Prítomnosť 4* hotela (800 metrov) dáva aj našim zákazníkom možnosť využiť wellness a sauny počas celého roka. Príďte si s rodinou alebo partiou kamarátov vychutnať turistiku, odpočinúť v prírode, zalyžovať alebo sa poriadne vykúpať v Hodrušskom jazere. Zamrznuté jazero v zime je možné využiť ako klzisko. V blízkom okolí môžete navštíviť mnoho rančov, historické mesto Banská Štiavnica a termálne kúpalisko Vodný Raj Vyhne. Personál Chaty Hodruša urobí všetko pre Vašu spokojnosť a pohodlie a teší sa na Vašu návštevu.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Iba dospelých (bez detí), Iba zosobašené páry, Starších ako 25 rokov, Starších ako 35 rokov