Rodinná dovolenka, v saune, pri krbe

Nová Chata Helana sa nachádza v Oščadnici, časti Lalíky, poblíž známeho lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača - Oščadnica a do 2000 metrov od 6-sedačkovej lanovky Lalíky. Teplo si u nás užijete dvojakým spôsobom – oddychovaním vo fínskej saune alebo pri krbovej piecke.

Aktívnejší hostia ocenia možnosti na cyklistiku, turistiku, zber plodov lesa, nordic walking, jazdu na koni alebo romantické prechádzky. Ak nemáte strach z uzatvorených priestorov, navšívte miestnu Escape room Uteč. Deti zabavíte hrami na multifunkčnom ihrisku, pri lukostreľbe aj lezení na lezeckej stene. Zážitky vo Vás zanechá jazda na bobovej dráhe vo Veľkej Rači. Plávanie je možné v bazénoch plavárne v Čadci. Počas pobytu u nás si naplánujte výlet i k Slovenskému orloju. Lyžovanie či snowboardovanie je možné v Športcentre Oščadnica alebo v lyžiarskom stredisku Snow Paradise Veľká Rača.

Celoročne Vám ponúkame výborné miesto pre Vašu rodinnú dovolenku či pobyt v Chate Helena. Celková kapacita chaty ponúka priestor pre 8 hostí. Na prízemí je umiestnená obývacia izba s krbovou pieckou, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením. Svoje chutné pokrmy si pripravíte v kompletne zariadenej kuchyni so sklokeramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, hriankovačom a jedálenským posedením.

Na poschodí chaty si na kvalitných matracoch užijete dokonalý spánok v jednej zo štyroch 2-lôžkových spální. Tri spálne disponujú manželskou posteľou, jedna samostatnými lôžkami. Na chodbe je tiež šatník na odloženie vecí. Hostia môžu používať kúpeľňu so sprchovacím kútom, toaletou, žehličkou a priamym vstupom do fínskej sauny. Samozrejmosťou je u nás využitie bezplatného WiFi pripojenia na internet (heslo Vám poskytneme na vyžiadanie).

V exteriéri chaty si doprajete výhľady na okolie. Pripravili sme tu pre Vás terasku s vonkajším posedením aj možnosť používania prenosného grilu. Výborné relaxovanie je u nás možné vo fínskej saune (súčasťou kúpeľne). Vaše vozidlá môžete komfortne zaparkovať priamo pri Chate Helena. Veríme, že od nás budete odchádzať oddýchnutí...a tiež s novým elánom do každodenných dní. Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Domáce zvieratá