Luxusná chata v srdci Vrátnej doliny

Novootvorená rodinná chata Harmony sa nachádza v krásnom tichom prostredí Malej Fatry. Vrátna dolina je známa predovšetkým svojou nádhernou prírodou, preto sa v nej určite nebudete počas svojho pobytu nudiť. Chata je svojou dispozíciou predurčená na celoročné využitie. V jej blízkom okolí sa nachádza lyžiarske stredisko Vrátna – Paseky (cca 200 m) a východisko pre turistiku – lanovka na Chleb (cca 2 km). Obec Terchová je vzdialená 5 km.
Chata sa rozkladá na troch poschodiach, v suteréne sa nachádza úschovňa bicyklov v lete a lyžiareň spolu so sušičom lyžiarok u v zime, spoločenská miestnosť, ktorá disponuje wellnesom (sauna, lehátka, ochladzovacia kaďa), biliardom, mini telocvičňou (lavička, činky, trx, fitlopty) a posedením s TV.
Na prízemí je obývacia miestnosť s krbom prepojená s kuchyňou a terasou. Na terase s posedením pre 6 ľudí, si môžete vychutnať raňajky, alebo poobednú kávičku s dokonalým výhľadom na okolité hory. Tento priestor poskytuje aj spoločnú kúpeľňu.
Na 1. poschodí sú 4 spálne, ktoré svojim vybavením zaručujú dokonalý komfort pre všetkých našich hostí. Celý objekt poskytuje Wifi pripojenie.