Dotyk prírody, chuť domova ...

Chata HÁMOR je situovaná v tichom horskom prostredí v blízkosti obce Kokava nad Rimavicou. Predstavuje ideálnu voľbu pri organizovaní firemných akcií, školských výletov, škôl v prírode, letných táborov, športových sústredení, lyžiarskych kurzov či osláv rôzneho druhu.

Ubytovanie ponúkame celoročne v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách (2x2, 5x3, 16x4). Prízemie chaty slúži ako spoločenská časť. K dispozícii je tu jedáleň s možnosťou stravovania, bufet a sauna. Poschodie predstavuje obytnú časť. Nachádzajú sa tu izby spolu so sociálnymi zariadeniami, ktoré sú pre väčšinu izieb spoločné. Disponujeme však aj trojlôžkovými izbami s vlastnou kúpeľňou so sprchou a toaletou. V chate sú dve spoločenské miestnosti vybavené televízorom, DVD prehrávačom a videom. Pre školy v prírode a letné tábory máme pripravené učebne pre žiakov.V prípade záujmu zabezpečíme animátorov pre deti.

V areáli chaty je Vám k dispozícií množstvo možností pre zábavu. Môžete využiť volejbalové, basketbalové a futbalové ihrisko, trampolíny, vonkajší bazén, detský športový kútik, hojdačky či možnosť vyskúšať si lukostreľbu. Môžete si zahrať biliard, stolný tenis, stolný futbal, šípky či ruské kolky. Samozrejmosťou je vonkajšie posedenie s krbom a táborové ohnisko s možnosťou opekania.

Okolie chaty je prevažne hornaté a zalesnené. Celoročne ponúka návštevníkom skvelé podmienky pre turistiku, cykloturistiku, rybolov či lyžovanie. Naša chata je vybavená požičovňou športových potrieb. V zimnom období Vám vieme zabezpečiť aj lyžiarsku výstroj. Všetko za prijateľné ceny, s privítaním vždy ochotného personálu.