Príjemné ubytovanie neďaleko kúpeľov!

Útulná Chata Hájik je situovaná v tichej časti obce Podhájska, len 350 metrov od Rímskych kúpeľov a zároveň v blízkosti Termálneho kúpaliska Podhájska.

Rímske kúpele s masážami, geotermálnou vodou, saunou a rôznymi procedúrami Vám zaručia dokonalý relax a oddych počas Vašich voľných chvíľ. Novú energiu naberiete aj v Termálnom kúpalisku Podhájska s wellness centrom Aquamarin. Na svoje si prídu i tí najmenší, na ktorých tu čakajú tobogany, detský bazén a detské ihrisko. V okolí Podhájskej sú pre Vás pripravené vynikajúce podmienky na cyklistiku, rekreačnú turistiku v okolitých lesoch, ako aj možnosť hrania tenisu len 50 metrov od ubytovania.

V príjemne zariadenej Chate Hájik Vás srdečne očakávame počas celého roka. Chata disponuje celkovou kapacitou 12 lôžok vrátane prísteliek pre jednu samostatnú skupinu priateľov a rodín s deťmi.

Pre príjemné prežitie spoločných chvíľ sme pre Vás pripravili spoločenskú miestnosť s televízorom so satelitným príjmom a pohodlným rozťahovacím gaučom, ktorý využijete aj ako prístelku pre 2 osoby. Milovníci varenia sa potešia kompletne zariadenej kuchyni s elektrickým sporákom s rúrou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. Súčasťou prízemia chaty je tiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Na poschodí je situovaná jedna 5-lôžková spálňa s manželskou posteľou a 3-lôžkovou poschodovou posteľou, ktorej spodné lôžko je prispôsobené pre pohodlný spánok dvoch osôb. V druhej 5-lôžkovej spálni sa rovnako nachádza manželská posteľ a 3-lôžková poschodová posteľ. V druhej spálni navyše využijete aj balkón. Na tomto poschodí sa nachádza tiež jedna samostatná toaleta.

Príjemne si posedíte v altánku s exteriérovým sedením, grilom a kotlíkom. Na oplotenom pozemku si oddýchnete aj na lehátkach pri fontáne a pekných soškách. Pre tých najmenších sme pripravili detské ihrisko s pieskoviskom, šmýkačkou a preliezkou. Parkovanie je zabezpečené priamo pred ubytovaním. Veríme, že sa u nás budete cítiť ako doma. Už teraz sa na Vás tešíme!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty