Chalupa na kopci - v tichom prostredí!

Chata GRAPKA je situovaná v nádhernom prostredí oravskej prírody, v príjemnej pokojnej okrajovej časti malebnej zamagurskej obce Novoť, patriacej do okresu Námestovo. Krásna okolitá príroda Oravských Beskýd poskytuje našim hosťom bohaté možnosti podnikania príjemných turistických prechádzok, cyklistických a horských túr. Spríjemniť Váš pobyt si môžete aj jazdou na koni, v konskom záprahu a saniach, návštevou neďalekého salaša, Oravskej priehrady či ochutnávkou tradičných oravských korbáčikov.

Celoročne ponúkame hosťom príjemné ubytovanie v útulne zariadenej chate s celkovou kapacitou pre 9 osôb. V chate sú Vám k dispozícii tri spálne, 2-lôžková, 3-lôžková a 4-lôžková izba. Pripravená je tu pre Vás aj spoločenská miestnosť s krbom a televízorom ako aj plne vybavená kuchyňa s možnosťou prípravy vlastného stravovania. Samozrejmosťou chaty je kúpeľňa a toaleta. V priestoroch ubytovania je Vám rovnako k dispozícii WiFi pripojenie na internet.

Pri chatke môžete grilovať, opekať, variť guľáš alebo len tak relaxovať v záhradnej hojdačke. Deti si prídu na svoje v pieskovisku a na trampolíne.

Chatu nájdete v obkolesení hôr a neporušenej prírody, na mieste ako stvorenom pre relax, turistiku, cyklistiku, grilovačky a posedenia s priateľmi a rodinkou.


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 35 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí