Chata v tichom prostredí pod lesom

Chata Fugelka sa nachádza v tichom prostredí na úpätí Malých Karpát, neďaleko obce Dubová. V týchto končinách máte ideálne podmienky na turistiku a cykloturistiku, ako aj na pokojné prechádzky okolím. Určite sa oplatí navštíviť blízky Hrad Červený Kameň alebo sa počas letných mesiacov príjemne schladiť vo vodách neďalekých kúpalísk v Modre a v Pezinku. Počas zimy si výborne zalyžujete v lyžiarskom stredisku Pezínska Baba ako aj v blízkom stredisku Zochova Chata - Piesok.

V Chate Fugelka sa môže celoročne príjemne ubytovať až 67 osôb, čo je veľkou výhodou hlavne pre realizáciu rôznych osláv, spoločenských akcií, svadieb či firemných večierkov.

K dispozícii je tu pre Vás:
- päť 6-lôžkových rodinných dvojizieb s manželskou posteľou, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- sedem 3-lôžkových izieb s vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a toaletou,
- štyri 4-lôžkové izby so spoločnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou.

Súčasťou chaty je aj reštaurácia s priestrannou jedálňou pre 30 až 60 osôb. Tá je vybavená krbom, televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom, spoločenskými hrami a bezplatným WiFi pripojením na internet. Hosťom je počas pobytu k dispozícii aj ďalšia spoločenská miestnosť - veľká sála, vhodná na svadby, školenia alebo iné spoločenské akcie. Deti sa potešia izbe s hračkami a detskými knižkami. Vedľa nej sa nachádza taktiež miestnosť so stolným tenisom, fitness centrum ako aj infra sauna s vírivkou a ochladzovacím bazénikom.

Vedľa chaty je hosťom plne k dispozícii volejbalové ihrisko, tenisový kurt a vonkajšie posedenie s možnosťou grilovania a opekania. Deti sa vyšantia na trampolíne, preliezkach či hojdačke. Parkovanie áut je zabezpečené na spevnenej ploche vedľa ubytovania.

Chata Fugelka Vám ponúka počas celého roka priestor pre organizovanie rôznych rodinných, športových ako i pracovných stretnutí v tichom prostredí na okraji lesa. Ak hľadáte príjemné miesto s možnosťou stravovania a ubytovania pre väčší počet osôb, neváhajte nás navštíviť. Tešíme sa na Vás.