Moderná chata v horskom prostredí!

Strávte výbornú dovolenku v Chate Ferrata, ktorá sa nachádza v príjemnom horskom prostredí Malej Fatry, hneď pri vstupe na Martinskú ferratu „Turistický chodník po potoku“, na okraji mesta Martin. Chata je ideálnym východiskovým bodom na pešiu turistiku aj cykloturistiku, počas ktorých si nazbierate lesné plody alebo hríby. Relax Vám určite zaistí blízke wellness centrum Wellness Penziónu Ferrata. V zimnom období si dokonale zalyžujete na svahoch lyžiarskych stredísk Martinské hole, Valčianska dolina a Jasenská dolina.

Chatu Ferrata môžete využívať celoročne a ponúka Vám ubytovanie pre 9 až maximálne 11 osôb na ploche 120 m2. Na svoje si tu prídu rodinky s deťmi, skupinky priateľov a známych, ako aj milovníci oddychu.

Na prízemí chaty strávite spoločné chvíle v priestrannej obývacej izbe s rozkladacím gaučom (slúžiacim pre prespanie 2 osôb), televízorom so satelitným príjmom, CD/DVD prehrávačom a vstavaným krbom. Odtiaľto sa dostanete aj na terasu s vonkajším posedením a grilom. Obývacia izba je prepojená s modernou, kompletne vybavenou kuchyňou (s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, remoskou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou a kuchynským riadom). Prízemie dotvára toaleta s umývadlom.

Schodiskom sa ľahko dostanete na poschodie, kde sú Vám k dispozícii 3 spálne, a to 2-lôžková, 3-lôžková a 4-lôžková. K maximálnemu komfortu Vám poslúži moderná kúpeľňa s rohovou vaňou, toaletou, bidetom, uterákmi a tekutými mydlami. Bezplatné WiFi pripojenie na internet je samozrejmosťou. V chate je tiež dostatočný priestor pre uskladnenie bicyklov alebo lyží.

V areáli ubytovania je pre deti pripravené detské ihrisko s rôznymi atrakciami. Rovnako si môžete zapožičať bicykle s mapou, kompletnú lezeckú výstroj pri zdolávaní Martinskej ferraty (začína len niekoľko metrov od chaty) alebo sa zrelaxovať v saunách i vírivke v Penzióne Ferrata. Parkovanie je zaistené vedľa chaty. Pozývame Vás k nám, kde prežijete tie najlepšie chvíle svojho života s Vašimi najbližšími. Tešíme sa na Vás!

POZOR: K dispozícii máme aj 3-podlažnú Chatu Superior, ktorá je kapacitne prispôsobená pre 14 osôb (s rozlohou 180 m2). Bližšie informácie Vám poskytneme e-mailom alebo telefonicky.