Útulné ubytovanie blízko Liptovskej Mary

Útulná Chata Evka je situovaná v malebnej liptovskej obci Liptovská Sielnica, ktorá sa nachádza v blízkosti Liptovskej Mary, v okrese Liptovský Mikuláš.

Priamo v obci Liptovská Sielnica si môžete uloviť rybu a nechať si ju pripraviť v Rybárni "Na Háku alebo sa s detičkami zabaviť v detskom parku Babyland. Na okraji obce je rovnako situovaný jazdecký areál s možnosťou jazdy na koni a necelý kilometer od obce si zaplávate vo vodách Liptovskej Mary. Blízko to máte do Kvačianskej i Prosieckej doliny ako aj k Archeoskanzenu Havránok. Relax aj zábavu ponúka Aquapark Tatralandia i vodný raj Bešeňová. Za zmienku určite stojí Kontaktná Zoo a Dom hore nohami pri Liptovskom Mikuláši. Lyžovačku a snowboarding si užijete v lyžiarskych strediskách Jasná - Nízke Tatry, Ski Centrum Opalisko, Ski Žiarce - Pavčina Lehota a mnoho ďalších.

Pozývame Vás do našej chaty, ktorá je Vám k dispozícii celoročne a ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou pre 8 osôb.

Chata je tvorená spoločenskou miestnosťou s krbom, televízorom, rádiom, CD prehrávačom, pohodlným gaučom. So spoločenskou miestnosťou je prepojená kompletne zariadená kuchynka s jedálenským posedením. Pre Váš pokojný spánok sme pripravili jednu 3-lôžkovú spálňu s prístelkou, detskou postieľkou a jednu 4-lôžkovú spálňu. V obidvoch spálňach sa nachádza manželská posteľ a samostatné lôžka ako aj balkón. Súčasťou ubytovania sú dve kúpeľne so sprchovacím kútom a toaletou. V celej chate je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na priestrannej záhrade si príjemne posedíte, ugrilujete vlastné špeciality na grile, môžete si tiež opekať, variť kotlíkový guláš, pohojdať sa na záhradnej hojdačke alebo si zahrať stolný tenis i loptové hry. Pre tých najmenších tu čaká trampolína, šmýkačka a detský bazén (v letnom období a po dohode). Vaše autá si zaparkujete priamo pri chate. Už teraz sa tešíme na Váš pobyt v Chate Evka!