Lacné ubytovanie pri kúpalisku!

Chata Eva je situovaná v rekreačnej oblasti Kaluža, v turisticky vyhľadávanej obci Zemplínska Šírava, na východe Slovenska. Zemplínska Šírava je známa najmä v letných mesiacoch svojou skvelou atmosférou a širokou ponukou kultúrno spoločenských podujatí.

Strávte svoju letnú dovolenku a užite si krásne slnečné dni pri vodnej nádrži Zemplínska šírava. Vaše voľné chvíle si tak môžete spríjemniť opaľovaním sa, plávaním, člnkovaním, rybolovom či vyhliadkovou plavbou motorovou jachtou. Nádherná okolitá príroda Vám ponúka možnosti na turistiku, cyklotúru rovnako zber lesných plodov a hubárčenie. Odporúčame návštevu vodného sveta s termálnou vodou Thermalpark Šírava, kde zažijete príjemný oddych v saunovom svete ale aj aktívnu zábavu na rôznych atrakciách. Romantický je výlet k Vinianskemu jazeru i Vinianskemu hradu. Vaše deti určite poteší možnosť zajazdiť si na koni v Hipocentre Vinné.

Naša Chata Eva Vám poskytne ubytovanie od júna do konca septembra s kapacitou pre 10 osôb. U nás máte možnosť ubytovať sa v dvoch štúdiách so samostatnými vchodmi:
- 2-lôžkovom s poschodovou posteľou a dvomi prístelkami na gauči,
- 4-lôžkovom s dvomi poschodovými posteľami a dvomi prístelkami na gauči.

Každé štúdio má jednu miestnosť, kde je zároveň aj kuchynský kút s jedálenským posedením, malou elektrickou rúrou s elektrickou dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou. Na požiadanie Vám pripravíme detskú postieľku a detskú stoličku. Kúpeľne a toalety sú spoločné, nachádzajú sa v dvoch budovách 80 - 100 m od zariadenia.

Príjemne posedieť a oddychovať môžete na terase s vonkajším posedením, otvoreným ohniskom na varenie chutného kotlíkového gulášu alebo si tu pripravíte grilované špeciality na záhradnom krbe. Parkovanie Vašich áut je bezproblémové, priamo pri chate.

Príďte a načerpajte novú energiu v našej Chate Eva. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a odídete s množstvom nových zážitkov.


Preferujeme: Rodiny s deťmi