Absolutné súkromie

Zrub Virginia je postavený tradičnou poľskou technológiou s okrasnými pletenými povrazmi medzi jednotlivými guľatinami. Stelesňuje nadštandardné prevedenie a je vhodný aj pre náročnejších klientov. Je ideálny pre skupinu do 24 osôb. Nachádza sa v Malej Fatre priamo pod Martinskými hoľami.

Pozostáva z 8 izieb, 4x toaleta, kúpeľňa, kuchyňa, veľká spoločenská miestnosť a 2x terasa. Súčasťou zrubu je aj veľký oplotený pozemok s parkoviskom, preliezkami pre deti a vonkajší altánok. Súčasťou je aj WiFi pripojenie na internet.

Chata El Clasico - luxusná, nadštandardne vybavená chata postavená na mieste s nádherným výhľadom na Turiec. Je určená aj pre náročnejších klientov. Ideálna pre skupinu do 10 osôb. Spánok je zaistený v 3 izbách, súčasťou chaty je prakticky zariadená kuchyňa, veľká spoločenská miestnosť, kúpeľňa s toaletou, terasa, vonkajšie ohnisko a sauna.

El Clasico sa nachádza 2 km nad obcou Záborie vo Veľkej Fatre, neďaleko lyžiarskeho strediska Jasenská dolina. Pozemok okolo chaty je oplotený a prístup ku chate autom je celoročný po lesnej ceste. Na všetkých chatách prevádzkujeme aj jazdy na koči.