Absolutné súkromie

Zrub Virginia je postavený tradičnou poľskou technológiou s okrasnými pletenými povrazmi medzi jednotlivými guľatinami. Stelesňuje nadštandardné prevedenie a je vhodný aj pre náročnejších klientov. Je ideálny pre skupinu do 24 osôb. Nachádza sa v Malej Fatre priamo pod Martinskými hoľami.

Pozostáva z 8 izieb, 4x toaleta, kúpeľňa, kuchyňa, veľká spoločenská miestnosť a 2x terasa. Súčasťou zrubu je aj veľký oplotený pozemok s parkoviskom, preliezkami pre deti a vonkajší altánok. Súčasťou je aj WiFi pripojenie na internet.

Chata El Clasico - luxusná, nadštandardne vybavená chata postavená na mieste s nádherným výhľadom na Turiec. Je určená aj pre náročnejších klientov. Ideálna pre skupinu do 10 osôb. Spánok je zaistený v 3 izbách, súčasťou chaty je prakticky zariadená kuchyňa, veľká spoločenská miestnosť, kúpeľňa s toaletou, terasa, vonkajšie ohnisko a sauna.

El Clasico sa nachádza 2 km nad obcou Záborie vo Veľkej Fatre, neďaleko lyžiarskeho strediska Jasenská dolina. Pozemok okolo chaty je oplotený a prístup ku chate autom je celoročný po lesnej ceste. Na všetkých chatách prevádzkujeme aj jazdy na koči.

UPOZORNENIE:
Samotné víkendy počas letných prázdnin neprenajímame. V cene prenájmu nie sú zahrnuté hygienické potreby (šampón, uterák, zubná pasta,...). Mydlo, toal. papier, posteľné prádlo a energie sú v cene. V prípade, že sa Vám tieto veci minú, treba nám HNEĎ ZAVOLAŤ (nie sa sťažovať po pobyte). V chate je vždy technická miestnosť s utierkami, čist. prostriedkami aj uterákmi, ak by niekto zabudol. Treba myslieť na to, že prenajímame chatu, nie hotel ani penzión. Chceme poprosiť hostí, aby si nebrali domov naše hrnce z chát. Na guláš Vám donesieme 4l fľaše, aby ste si ho v nich odniesli domov. Prosíme tiež, aby ak Vaše deti pofarbia koženú sedačku, aby ste to nezakrývali dekami ani vankúšmi, aby sa ti nezistilo... Je to Vaša vizitka. Sekery sú na rúbanie dreva, nie na kúrenie. V prípade požitia drog alebo akýchkoľvek návykových látok Vás nahlásime na polícii. Budeme radi ak na varenie gulášu alebo grilovanie využijete altánok a nie našu travertínovú terasu. Upozorniť by sme chceli aj na používanie vírivky, ale tú sme radšej zrušili. Aj umývačku riadu si klienti zamieňali s drtičkou, tak sme ju po každomesačnej údržbe museli odstrániť. Mohli by sme pokračovať aj ďalej. Veríme, však, že ste natoľko inteligentní ľudia, ktorí dokážu pochopiť to, že naše ubytovanie spĺňa štandard pre chaty. V prípade náročnejších klientov odporúčame vyhľadať iný typ ubytovania. Ďakujeme.