Pod Štrbským Plesom s nádherným výhľadom

Chata Dubáčik je situovaná v nádhernom lesnom prostredí pod Štrbským Plesom, v dokonale tichej časti rekreačnej oblasti Tatranského Lieskovca. Vďaka vynikajúcej polohe chaty s veľkou lúkou s dostatkom priestoru na detské hry si počas celej Vašej dovolenky môžete navyše vychutnávať jedinečný panoramatický výhľad na okolité prekrásne hory Vysokých Tatier. V blízkosti chaty sa nachádza zastávka tatranskej stanice Lieskovec, z ktorej sa ozubnicovou električkou dostanete priamo na Štrbské Pleso. Ďaleko to nebudete mať ani k najbližšej reštaurácii a potravinám, ktoré sú umiestnené 800 metrov od chaty. Nádherná okolitá príroda Vysokých Tatier poskytuje našim hosťom celoročne bohaté možnosti aktívneho oddychu v podobe nezabudnuteľnej turistiky a skvelej lyžovačky. Najbližší lyžiarsky vlek môžete využívať už vo vzdialenosti len 1,7 km od ubytovania.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v komfortne zariadenej samostatnej chate, ktorá je prispôsobená pre pohodlné ubytovanie 7 až 8 osôb. Spálňová časť ubytovania je umiestnená na hornom podlaží chaty, kde sú pre Vás pripravené dve oddelené spálne - trojlôžková a štvorlôžková izba. Prízemie objektu je tvorené príjemnou obývacou miestnosťou s krbom, televízorom so satelitom, rádiom, pohodlným rozkladacím gaučom s možnosťou využitia jednej prístelky ako aj jedálenským stolom s posedením. Príjemne posedieť si môžu hostia okrem obývacej miestnosti chaty taktiež v jej presvetlenej predizbe s veľkým dreveným stolom (pre 8 osôb). Na prízemí ubytovania nechýba ani kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou a plne zariadená kuchyňa so zabudovanou elektrickou štvorplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou.

Pri chate môžete využívať vonkajšie posedenie s možnosťou opekania na otvorenom ohnisku. Pripravený je tu pre Vás aj medený kotlík. K chate vedie asfaltová príjazdová cesta, ktorá je celoročne udržiavaná. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri ubytovaní.