500 m od lyžiar. strediska Ski Drienica!

Chata Drienica je situovaná v krásnom prostredí na úpätí pohoria Čergov, v príjemnej lokalite rekreačnej oblasti Drienica - Lysá, vo vzdialenosti len 5 km od okresného mesta Sabinov v Prešovskom kraji. Vďaka výbornej polohe chaty pod lesom na juhozápadnom svahu s veľkým pozemkom, si tu na svoje prídu celoročne všetky rodiny s deťmi ako aj skupiny priateľov, ktoré si nie len že chcú oddýchnuť v lone krásnej prírody ale zároveň si vychutnať bohaté možnosti relaxu a aktívneho oddychu. Okrem podnikania množstva príjemných turistických prechádzok, hrebeňových a horských túr krásnou okolitou prírodou si Váš pobyt u nás môžete spríjemniť aj cyklistikou, hubárčením, zberom lesných plodov alebo jazdením na koni, ktoré Vám radi zabezpečíme.

Výborne zrelaxovať sa môžete aj v susednom privátnom wellness centre či v priestoroch blízkej - 400 metrov vzdialenej krytej plavárne s ponukou krytého bazénu, sauny a posilňovne. V okruhu 300 metrov od chaty si môžete taktiež zahrať bowling a tenis. Na svoje si tu prídu aj milovníci rybárčenia, ktorým je k dispozícii neďaleká Jakubovianska nádrž (2,5 km), predstavujúca pstruhový revír so stojatou vodou. Ak radi trávite svoj voľný čas kúpaním, tak okrem spomínaného blízkeho krytého bazénu môžete využívať taktiež letné kúpalisko v Sabinove (5 km). V zimnom období si zas výborne zalyžujete na upravených svahoch lyžiarskeho strediska Ski Drienica, nachádzajúceho sa vo vzdialenosti len 500 metrov od chaty.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v útulne zariadenej samostatnej rekreačnej chate, ktorá disponuje celkovou kapacitou pre 12 až 16 osôb. Na prízemí chaty je hosťom k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitom, videom a Hi-Fi vežou. Nechýba tu ani kompletne vybavená kuchyňa, v ktorej na plnohodnotnú prípravu vlastného stravovania môžete využívať plynový sporák, elektrickú rúru, rýchlovarnú kanvicu, chladničku s mraziacim boxom, mikrovlnnú rúru a všetok potrebný riad. Súčasťou prízemia objektu je zároveň kúpeľňa s vaňou, sprchou a toaletou. Spálňová časť chaty je tvorená 5 spálňami, pričom dve z nich sú umiestnené na 1. poschodí objektu, ďalšie tri sa nachádzajú spolu s ešte jednou toaletou v podkroví chaty (1. poschodie: 1x2, 1x2+2, podkrovie: 1x2+1, 1x3, 1x3+1). Vo vymedzených priestoroch chaty je možné využitie WiFi pripojenia na internet.

Súčasťou pekne upraveného a zároveň veľkého pozemku chaty je ihrisko s možnosťou hrania volejbalu, futbalu, basketbalu či bedmintonu a iných kolektívnych hier. K dispozícii je Vám tu taktiež altánok s krbom a pecou, ohnisko, prenosný gril, drevený záhradný domček, hojdacia sieť, záhradná hojdačka, pieskovisko a šmýkačka. Parkovanie Vašich áut je zaistené priamo pri chate. Tešíme sa na Vás.