Najlepšia lokalita za super cenu!!!

Chata Lucia sa nachádza v jednej z najlepších lokalít v známom stredisku Donovaly v krásnom prostredí Nízkych Tatier, vo vzdialenosti len 30 metrov od vleku a pritom zároveň v tichej časti lesa.

Návštevníkom je k dispozícii ubytovanie v jednej 3-lôžkovej ako aj dvoch 2-lôžkových izbách. Hostia môžu v chate zároveň využívať spoločenskú miestnosť s krbom a posedením, rádiom a TV s DVD prehrávačom. K vybaveniu ubytovania patrí aj plne zariadená kuchyňa (elektrický sporák, elektrická rúra, chladnička, mikrovlnka, kávovar, rýchlovarná kanvica), veranda, kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Kúrenie objektu je elektrické + krb (drevo).

Pri chate nájdete záhradné posedenie, lehátka, ohnisko a prenosný gril s možnosťou opekania a grilovania.

Pre našich hostí máme teraz mimoriadnu akciu - počas celého pobytu Vám budú k dispozícii dva HORSKÉ BICYKLE ÚPLNE ZADARMO!

Parkovanie Vašich áut máte v lete, na jar a jeseň zaistené priamo pri chate, v zime (ak je veľa snehu) môžete parkovať 50 metrov od chaty. Snehové reťaze sú nutné iba ak vozidlo nemá pohon 4x4 a je veľa snehu (prípadne ľad), poväčšine však nie sú potrebné.

Chata je ideálna pre lyžiarov, milovníkov prírody, turistov, rodinky s deťmi i menšie skupinky priateľov kedykoľvek v roku.