Útulná chata v tichej lokalite

V jednej z tých najlepších lokalít na Donovaloch, no zároveň v pokojnom prostredí, pri lese, nájdete práve našu Chatu Donovalka. V blízkosti chaty je situovaná zjazdovka Nová Hoľa.

Na Donovaloch si užijete voľný čas naozaj naplno. Vo Fun aréne sa preveziete na bobovej dráhe, vyskúšate si lezenie v lanovom centre a na lezeckej stene, dospelí zrelaxujú vo wellness centre a deti sa zabavia na detskom ihrisku s trampolínami. Obľúbené je tiež detské rozprávkové mestečko Donovalkovo a Habakuky. Donovaly sú dovolenkovým rajom najmä pre milovníkov zimných športov. V lyžiarskom stredisku Park Snow Donovaly si zalyžujete na 11 km tratí s 15-timi lyžiarskymi vlekmi, lyžiarskou školou, požičovňou lyží ako aj bežeckými traťami. Zaujímavosťou je tiež večerné lyžovanie, korčuľovanie, jazda na snežných skútroch, konskom záprahu a snowparagliding.

Celoročne dostupná chata Vám ponúka komfortný priestor pre pobyt až 9 osôb. Vítané sú u nás rodiny s deťmi i skupiny priateľov a známych, ktorí hľadajú súkromné ubytovanie na horách.

Chatu tvorí poschodie s kompletne zariadenou kuchynkou, kde si môžete Váš voľný čas spríjemniť posedením pri krbe alebo za jedálenským posedením a vypočuť si dobrú hudbu z rádia s CD prehrávačom. Toto poschodie chaty dotvára kúpeľňa s vaňou, práčkou a toaletou.

V podkroví sú pre Vás pripravené dve 2-lôžkové spálne a jedna 3-lôžková spálňa. Rovnako sa tu nachádza aj spoločenská miestnosť s televízorom s káblovým príjmom a pohodlným gaučovým sedením, ktoré využijete aj ako prístelku pre 2 osoby. Príjemnú dovolenkovú atmosféru Vám dotvorí teplo z kachľovej piecky a detičky sa zabavia hrou v detskom kútiku. Zo spoločenskej miestnosti vedie vstup na balkón s nádherným výhľadom na okolitú prírodu.

Počas letného obdobia si v súkromí posedíte v priestrannom altánku s nočným osvetlením. Tu si môžete grilovať, opekať, variť kotlíkový guláš a vychutnávať si chvíle odpočinku. Pre tých najmenších je v exteriéri pripravené pieskovisko, hojdačka a poteší ich zaiste aj jazierko. V prípade záujmu Vám na vyžiadanie zapožičiame elektrokolobežky, bicykle, boby a klzáky pre deti. Vaše autá si zaparkujete na konci asfaltovej cesty, približne 100 metrov od chaty.

Chcete prežiť božskú dovolenku na horách spojenú s oddychom a zároveň aktívnym spoznávaním prírody? Ak áno, Chata Donovalka je pre Vás ako stvorená. Riadime sa heslom: "Náš zákazník, náš pán." Tešíme sa na Vás!


Preferujeme: Rodiny s deťmi, Starších ako 25 rokov
Neakceptujeme: Hlučné oslavy a párty, Partie mladých ľudí