Dokonalý oddych pod Chopkom

Chata Dominika je situovaná v pokojnom horskom prostredí Národného parku Nízke Tatry, len 2 kilometre od rekreačného strediska Tále. Svojím návštevníkom ponúka výborné možnosti ako tráviť voľný čas v ktoromkoľvek ročnom období. V lete sa môžete venovať príjemným turistickým prechádzkam, vysokohorským túram, hraniu tenisu, golfu, cyklistike, jazdeniu na koni, relaxu na kúpalisku alebo v okolitých wellness centrách. V zimnom období sú tu vytvorené vynikajúce podmienky na prežitie skvelej lyžovačky s kvalitne upravenými zjazdovkami v lyžiarskom stredisku Tále, Ski centre Mýto pod Ďumbierom či na Srdiečku.

Celoročne Vám ponúkame komfortné ubytovanie v Chate Dominika s celkovou kapacitou pre 10 - 13 osôb. V chate sa nachádzajú tri 2-lôžkové izby (s možnosťou využitia spolu 3 prísteliek) a jedna 4-lôžková izba. Všetky izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s toaletou. Na prízemí chaty sa nachádza útulná obývacia miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, DVD prehrávačom a príjemným posedením pri krbe. Súčasťou obývacej časti je aj plne vybavená kuchyňa, v ktorej nechýba keramická varná doska, elektrický sporák, chladnička, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica.

Vaše detičky sa isto potešia rozľahlej záhrade chaty, kde je pre nich pripravené detské ihrisko s hojdačkou, preliezkou a šmýkačkou. Hosťom je tu k dispozícii aj altánok s vonkajším príjemným posedením pri krbe, ohnisko, gril či záhradná hojdačka. Medzi doplnkové služby chaty patrí aj súkromná sauna a lyžiareň.

Okolie chaty ponúka široké možnosti trávenia voľného času, vrátane turistiky a zimných športov. Preto nezostávajte doma a príďte si k nám oddýchnuť a načerpať novú energiu v nádhernom prostredí Tatier! Tešíme sa na Vás!