Drevenica v horskej doline pod lesom

Chata Dievčia Voda je situovaná v krásnom horskom prostredí Nízkych Tatier, v tichej časti chatovo-rekreačnej osady, nachádzajúcej sa neďaleko podhorskej obce Vyšná Boca. Ak túžite stráviť Vašu dovolenku v tradičnej drevenici, umiestnenej bokom od ostatných chát na nádhernom tichom mieste s potôčikom pod lesom, srdečne Vás k nám pozývame. Spríjemniť Váš pobyt si môžete príjemnými turistickými prechádzkami okolím, cyklistikou, hubárčením alebo zberom lesných plodov ako čučoriedky a brusnice. Keďže je pri drevenici len minimálny pohyb osôb a áut, ubytovanie v nej je veľmi vhodné predovšetkým pre milovníkov pokoja, ticha, krásnej prírody a maximálneho súkromia.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v štýlovej drevenici s takmer 100-ročnou tradíciou, postavenej tradičným spôsobom z guľatiny. Celková kapacita objektu predstavuje 8 až 10 osôb. V drevenici sú Vám k dispozícii dve štvorlôžkové spálne, z ktorých jedna je vybavená televízorom s DVD prehrávačom (bez TV signálu). Nechýba tu ani príjemná spoločenská miestnosť s krbom, spoločenskými hrami a pohodlným posedením s možnosťou dvoch prísteliek. Na prípravu vlastného stravovania Vám tu poslúži plne vybavená kuchyňa s jedálenským posedením, v ktorej výbave môžete využívať elektrický sporák s elektrickou rúrou, rýchlovarnú kanvicu, chladničku a mikrovlnnú rúru. V drevenici je zavedená elektrina, teplá/studená voda, pričom jej samozrejmosťou je kúpeľňa s toaletou.

Príjemne relaxovať môžu ubytovaní hostia pri ohnisku s vonkajším posedením. Drevenica je celoročne prístupná po lesnej ceste. Veríme, že si u nás dokonale oddýchnete a radi nás opäť znovu navštívite. Tešíme sa na Vašu návštevu.

V chate žiaľ z kapacitných dôvodov neposkytujeme posteľnú bielizeň, preto žiadame hostí, aby si priniesli posteľnú bielizeň so sebou. Ďakujeme za pochopenie.

K chate vedie cca 150-metrová lesná cesta. Od jari do jesene sa k chate dostane bezproblémovo akékoľvek auto. V zime je prístup obmedzený: ku chate je možné prísť len s reťazami resp. autom 4x4, resp. pri väčšej vrstve snehu nie je prístup autom až k chate možný. Je však možné zaparkovať 150 metrov od chaty.