Veľká noc voľná !!!

Romantická dvojdrevenica v tichej dedinke Liptovské Revúce, vhodná pre väčšie skupiny (10 - 22 osôb). Lyžovačka v Parku Snow Donovaly (12 km) - ponúkame Snow karty, ušetríte až 31 Eur/skipass! Kúpanie len 4 km od chaty - vyhrievané bazény.

Chata Denisa je situovaná v pokojnom prostredí na okraji dedinky Liptovské Revúce - Nízke Tatry. Okolitá príroda Nízkych Tatier a Veľkej Fatry celoročne umožňuje v blízkom okolí chaty podnikať ľahšie, ale aj náročnejšie turistické prechádzky. Výborné podmienky sú tu aj pre milovníkov cyklistiky, hubárčenia a zber lesných plodov.

Našim hosťom ponúkame štýlové ubytovanie v komfortne zariadenej drevenici s celkovou kapacitou 22 osôb. Chata je tvorená dvomi samostatnými časťami A a B a je si ju možné prenajať ako celok.

V časti A sa pohodlne ubytuje 12 osôb. K dispozícii sú Vám tu 4 spálne, dve dvojlôžkové (jedna z izieb má znížený podkrovný strop) a dve väčšie štvorlôžkové izby. Na prízemí môžete využívať spoločenskú miestnosť s televízorom, rádiom a CD/DVD prehrávačom. Nechýba tu ani kompletne vybavená kuchyňa a dve kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami.

V časti B je zabezpečená možnosť ubytovania pre 10 osôb. Využívať tu môžete podkrovnú dvojlôžkovú spálňu so zníženým stropom a dve štvorlôžkové spálne. Ani v tejto časti chaty nechýba príjemná spoločenská miestnosť, ktorá disponuje krbom, televízorom, rádiom a CD/DVD prehrávačom. Na prípravu chutných jedál tu slúži plne zariadená kuchyňa a rovnako sú Vám aj v tejto časti chaty k dispozícii dve kúpeľne so sprchovými kútmi a toaletami.

V celej chate je neobmedzené WiFi pripojenie na internet. V cene ubytovania majú hostia zahrnuté aj zapožičanie športových potrieb (bicykle, lopty, sánky a tenisové rakety). V uzavretom dvore objektu si môžu hostia príjemne posedieť a relaxovať pri grilovaní na záhradnom krbe s výhľadom na potok. Parkovanie je možné priamo pri ubytovaní na vlastnom veľkom parkovisku pre cca 10 áut.