Ubytovanie pri potoku s krásnym výhľadom

Naša útulná Chata Dedovka Vám ponúka ubytovanie v obci Oščadnica, v krásnom horskom prostredí Kysuckých Beskýd, neďaleko mesta Čadca.

Celoročne pre Vás máme prichystaných jedenásť lôžok, všetky sa nachádzajú na prvom poschodí nášho zariadenia. Ubytovanie je súčasťou rodinného domu so samostatným vchodom.

V jednej spálni sa môžete uložiť na dvoch manželských lôžkach, ktoré si viete v prípade potreby rozdeliť. Druhá spálňa má kapacitu päť samostatných lôžok s možnosťou spojenia. Ostatné dve lôžka sú Vám k dispozícii vo vzdialenom kútiku priestrannej obývacej izby. Vďaka veľkej gaučovej súprave si tu príjemne oddýchnete a strávite spoločné chvíle napríklad aj pri pozeraní televízora so satelitným príjmom. S obývacou izbou je prepojená plne vybavená kuchyňa, v ktorej Vám poslúži elektrická rúra, elektrický varič, mikrovlnná rúra, chladnička a rýchlovarná kanvica. Kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta sú Vám, samozrejme, taktiež naporúdzi. V celom objekte je zaistené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V exteriéri nášho zariadenia môžu Vaše ratolesti využiť detskú hojdačku alebo trampolínu a Vy si popri tom stihnete niečo lahodné ugrilovať, uvariť si čerstvý gulášik alebo opiecť špekačky. Po dobrom jedle Vás bezstarostne ukolísa záhradná hojdačka. Oplotený pozemok nielen ochráni Vaše detičky a autá, ale Vám zabezpečí aj dostatok súkromia. Pre športových nadšencov sme pripravili úschovňu lyží a bicyklov.

Čarovná príroda Vás v letných mesiacoch vytiahne na turistiku, rodinné prechádzky po okolí či na lákavé cyklochodníky. Poteší Vás výstup na najvyšší vrchol Kysuckých Beskýd, návšteva Kysuckého múzea Čadca, Slovenského orloja, Osady Valanga či rozhľadne na vrchu Bobovec. Zimné mesiace si užijú najmä lyžiari, nakoľko sa chata nachádza v bezprostrednej blízkosti Šport Centra Oščadnica a zároveň neďaleko známeho lyžiarskeho a rekreačného strediska Snowparadise Veľká Rača. Zalyžujete si taktiež v Ski Čierne, SKI Šerchov Ochodnica alebo Ski areáli Mosty u Jablunkova.

Ak chcete prežiť naozaj výbornú dovolenku v obklopení prírody, určite nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na Vás v Chate Dedovka!