Chata s krbom pri lese a pri potoku

Chata Daniel sa nachádza v tichom prostredí Strážovských vrchov v katastri obce Chvojnica neďaleko Bojníc a okresného mesta Prievidza. Priamo cez pozemok chaty preteká horský potôčik, ktorý dotvára tú pravú dovolenkovú atmosféru.

Chata Vám ponúka ubytovanie s celkovou kapacitou 14 lôžok. K dispozícii je jedna trojlôžková a jedna osemlôžková spálňa. V spoločenskej miestnosti je rozkladací gauč (2 lôžka) + jednolôžková posteľ, vnútorný krb a televízor. Kuchyňa má sporák, chladničku, mikrovlnku a rýchlovarnú kanvicu. Nechýba ani sprcha a toaleta.

Pri chate môžete využívať vonkajšie kryté posedenie s grilom a osvetlením. Opekať je možné aj pri ohnisku s lavičkami. Relax si doprajete v záhradnej hojdačke. Najmenších návštevníkov dozaista poteší priestranná záhrada s možnosťou hrania loptových hier - volejbal, futbal a podobne.

Chata je vhodná pre rodinky s deťmi, páriky, skupinky turistov a športovo založených ľudí. V zime si môžete zalyžovať v Kľačne, Fačkovskom sedle a Čičmanoch. V okolí je množstvo prírodných a kultúrnych zaujímavostí, okolie ponúka množstvo možností na cyklistiku, prechádzky a turistiku. V blízkosti ubytovania sa nachádza SPA a aquapark Turčianske Teplice, Rajecká Lesná a Rajecké Teplice.