Moderná chata, ideálna pre rodinku

Prijmite pozvanie do našej úplne novej Chaty Dalma, ktorá leží v malebnej dedinke Jezersko. U nás si krásne chvíle v moderne zariadenom apartmáne užije či už rodinka alebo pár.

Celý rok môžete prísť a ubytovať sa do našej Chaty Dalma, ktorá sa skladá z dvoch apartmánov. Aktuálne máme k dispozícii apartmán na hornom poschodí. Tento apartmán disponuje kapacitou 5 osôb.

Pohodové chvíle si môžete užívať v obývacej miestnosti s televízorom so satelitným príjmom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením (po rozložení slúžiacim ako prístelka pre dve osoby). Neopísateľnú atmosféru tu dotvára drevo praskajúce v krbe. Radi varíte? Potom zaiste oceníte kompletne vybavenú kuchyňu (s el. sporákom s rúrou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a jedálenským posedením).

K pokojnému spánku je určená spálňa s manželskou posteľou a prístelkou v podobe rozkladacej postele pre jednu osobu. Zo spálne ako aj z obývacej miestnosti sa môžete dostať na balkón s posedením. V rámci apartmánu je taktiež kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmé je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Na záhradke si môžete uvariť výborný kotlíkový guláš alebo ugrilovať veci na prenosnom grile. U nás máme taktiež vyhradený priestor na odloženie Vašich lyží. Parkovanie vozidiel je zabezpečené priamo pri objekte pre maximálne 3 autá. Tešíme sa na to, ako môžete prísť k nám a užívať si jedinečné chvíle s tými, na ktorých Vám v živote najviac záleží.

Okolie je výborné na podnikanie viacerých túr do prírody Spišskej Magury, Pienin ako aj do Vysokých Tatier. Oblasť však radi navštevujú aj cyklisti alebo ľudia milujúci nenáročné prechádzky aj s možným zberom lesných plodov. V lete sa dá plávať aj zabávať vo vode na termálnom kúpalisku vo Vrbove, prípadne vo Vyšných Ružbachoch i v AquaCity v Poprade. V blízkosti sa nachádza Niedznická priehrada s hradom. Spolu s deťmi si môžete urobiť výlet ,,do oblakov“ – na chodník korunami stromov v Bachledke. Po napadnutí snehu je Bachledova dolina rajom zimných športov.