Chata v prostredí lesa blízko vleku

Chatu Colonada nájdete v nádhernom horskom prostredí Malej Fatry, v turistami obľúbenej Valčianskej doline, blízko vleku a lyžiarskeho strediska Snowland, v okrese Martin.

Počas celého roka si tu môžete vychutnať čerstvý horský vzduch. Váš voľný čas môžete tráviť prechádzkami, zberom lesných plodov a húb, turistikou, cykloturistikou do Valčianskej doliny či návštevou blízkeho Múzea slovenskej dediny v Martine. V lete sa osviežite na Letnom kúpalisku Sunny v Martine alebo kúpalisku Vrútky. Oplatí sa navštíviť Hrad Blatnica i Kaštieľ v Diviakoch. Poprechádzať sa môžete aj po známom turistickom Chodníku Janka Bojmíra v Blatnici. Perfektnú lyžovačku zažijete na upravených svahoch lyžiarskych stredísk Snowland Valčianska dolina, Winter Park Martinky, Ski Rajecká Lesná či Jasenská dolina.

Počas celého roka Vám Chata Colonada ponúka pohodlné ubytovanie s celkovou kapacitou 15 lôžok. Máte na výber z troch 5-lôžkových apartmánov.

Prízemie chaty tvorí spoločenská miestnosť s televízorom so satelitným príjmom, rádiom, detskými hračkami (v boxe) a jedálenským posedením. Rovnako na prízemí je aj jeden 5-lôžkový apartmán s manželskou posteľou a tromi samostatnými lôžkami. Každý apartmán disponuje rovnakým vybavením, televízorom so satelitným príjmom, balkónom, vlastnou plne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením, elektrickou rúrou, keramickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Takisto každému apartmánu prislúcha vlastná kúpelňa s umývadlom, sprchovacím kútom, uterákmi a toaletou. Ďalšie dve toalety (pánska a dámska) sa nachádzajú na prízemí. Na poschodí chaty sú situované ostatné dva 5-lôžkové apartmány.

V exteriéri chaty si hostia môžu posedieť na záhradnom sedení, prípadne niečo chutné opiecť na ohni alebo uvariť skvelý kotlíkový guláš. Svoj voľný čas si skrátite hrou šípky alebo stolného futbalu. Ak prídete s lyžami alebo bicyklami, tieto si odložíte v miestnosti na to určenej. Svoje autá zaparkujete priamo pri objekte. K chate vedie lesná cesta, v zime odporúčame použiť snehové reťaze. Veríme, že sa v našich apartmánoch budete cítiť ako doma a radi sa k nám opäť vrátite. Už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!