Vynikajúca poloha, všade na skok :-)

Príďte sa ubytovať do štýlovej Chaty Chopok, nachádzajúcej sa v pokojnej časti Demänová, ktorá patrí pod mesto Liptovský Mikuláš. Vďaka jej ideálnej polohe si tu užijete skvelú dovolenku v obklopení úžasnej prírody. Zároveň sa aj zrelaxujete v saune susedného penziónu.

V letnom období môžete obdivovať krásy okolitej prírody po rôznych cyklistických a turistických chodníkoch. Zaplávať si môžete v blízkej priehrade Liptovská Mara, no skvelo si oddýchnete aj v bazénoch aquaparkov Tatralandia či Gino Paradise Bešeňová. Čaro tatranskej vody si naplno užijete raftovaním sa po rieke Belá. Prírodné úkazy si pozriete v podzemných systémoch krásnych demänovských jaskýň. V zime Vás privítajú na zjazdovkách blízkych lyžiarskych stredísk Iľanovo - Košútovo, Ski centrum Opalisko, Liptovský Mikuláš - Podbreziny i v najznámejšom slovenskom lyžiarskom stredisku Jasná.

Chata Chopok je pripravená pre hostí počas celého roka. Ubytovať sa v tejto pekne a moderne zariadenej chate môže maximálne 8 hostí, ktorí tu prežijú nezabudnuteľné chvíle v kruhu najbližších.

Svoj voľný čas môžete tráviť pozeraním sa na horiaci plameň v modernom krbe alebo na televíznu obrazovku z dreveného kuchynského posedenia. K príprave chutných jedál tu využijete kuchyňu vybavenú keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou, chladničkou s výparníkovým mraziakom, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom, hriankovačom a toasterom. Nachádza sa tu i samostatná toaleta.

Na poschodí chaty sú umiestnené tri spálne. Priechodná 3-lôžková spálňa s jedným pevným lôžkom a gaučom, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre ďalších dvoch hostí. K dispozícii je Vám tiež jedna 2-lôžková spálňa s dvomi pevnými lôžkami a jedna 3-lôžková spálňa s manželskou posteľou a prístelkou pre jedného hosťa. Rovnako Vám poslúži kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Na požiadanie vieme zabezpečiť aj detskú postieľku (za príplatok). Všetky priestory chaty sú pokryté Wifi pripojením na internet.

Počas letných dní si oddýchnete na veľkej záhrade, na ktorej sa nachádza terasa s vonkajším posedením, altánok a záhradná hojdačka. Chutné jedlo si tu pripravíte na grile. Pre deti je pripravená hojdačka, šmýkačka ako aj trampolína. Zrelaxovať sa v mokrej saune s lávovými kameňmi je možné v susednom Penzióne Ďubo. Milovníci športov si tu tiež môžu zapožičať bicykle a lyže, prípadne si priniesť aj svoje vlastné a uschovať ich vo vyhradenom priestore chaty. Parkovanie áut je zabezpečené pod dohľadom kamier priamo pri chate.

Ak sa chcete zrelaxovať a užiť si dovolenku, ktorá splní všetky Vaše očakávania vďaka skvelej dostupnosti do mesta ako aj do hôr, tak sa príďte ubytovať do Chaty Chopok. Tešíme sa na Vás!