Len 3 min od lyžiarskeho strediska Jasná

Chata Chládek sa nachádza v nádhernom tichom prostredí lesa, len 300 metrov od atraktívnej Demänovskej jaskyne Slobody v Nízkych Tatrách na Liptove. Vďaka svoje vynikajúcej polohe - v oblasti známej ako Repiská, približne 1,5 km od TOP lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry - je chata skvelou voľbou pre milovníkov turistiky, bicyklovania, lyžovania, ako aj nadšencov pre adrenalínovú zábavu či spoznávanie kultúrno-historických pamiatok.

Všetky atrakcie Liptova budete mať u nás ako na dlani. Počas Vášho pobytu si istotne nenechajte ujsť ani návštevu najväčšieho termálneho aquaparku s tropickým svetom a wellness v strednej Európe - Aquaparku Tatralandia, prípadne sa vyberte do vzdialenejšieho a nemenej obľúbeného Gino Paradise v Bešeňovej pri Ružomberku.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v Chate Chládek s celkovou kapacitou 10 lôžok. Na prízemí objektu je Vám k dispozícii útulná spoločenská miestnosť s krbom, televízorom so satelitným príjmom, rádiom a príjemným posedením. Na prípravu Vašich domácich jedál a občerstvenia tu môžete využívať plne zariadenú kuchyňu, vybavenú indukčnou varnou doskou, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, kompletným kuchynským riadom a rohovým jedálenským posedením. Súčasťou prízemia sú taktiež 2 spoločné kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami.

Na prvom poschodí chaty si istotne výborne oddýchne až 6 osôb v troch 2-lôžkových izbách. Na najvyššom poschodí objektu s dvomi 2-lôžkovými izbami nájdu svoj pokoj a priestor na relax ďalšie 4 osoby. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet.

Vo vonkajšej rozľahlej časti chaty s altánkom, posedením, vonkajším krbom, grilom, ohniskom aj s kotlíkom si môžete vychutnávať dokonalé dovolenkové chvíle s rodinou a priateľmi, po ktorých ste tak dlho túžili. Ak ste si so sebou na pobyt doviezli aj vlastné bicykle či lyže/bežky, bezpečne uschovať si ich môžete v lyžiarni (pivnici). Pohodlné parkovanie Vašich áut je pripravené priamo pri ubytovaní.

Veríme, že sme Vás príjemne naladili na dovolenkovanie v prekrásnej tatranskej prírode s bohatými možnosťami trávenia voľného času a už teraz sa tešíme na Vašu návštevu!