Najlepšie miesto pre Váš dokonalý relax.

Ubytujte sa v Chate Chiara Liptov, ktorá sa nachádza 300 m od brehu vodnej nádrže Liptovská Mara, s nádherným výhľadom na Nízke a Vysoké Tatry, na okraji obce Liptovský Trnovec. Dokonalo si u nás oddýchnete na peknom vonkajšom sedení s možnosťou klasického opekania na ohnisku alebo na grile. Vaše ratolesti sa zabavia na detskej šmýkačke či v pieskovisku. Vieme Vám zapožičať detský bicykel aj bicykel pre dospelých na spoznávanie okolia.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v 2-podlažnej chate s celkovou kapacitou pre 8 až maximálne 9 osôb. Na prízemí tejto moderne zariadenej chaty si svoj voľný čas užijete v priestrannej obývačke s krbom, TV so satelitným príjmom, CD prehrávačom, rádiom, spoločenskými hrami a gaučovým sedením (slúžiacim pre prespanie 1 osoby). K dispozícii je tu tiež štýlová kuchyňa s jedálenským stolom pre 6 osôb, ktorá je vybavená všetkým potrebným vybavením pre vlastné stravovanie. Rovnako sa tu nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatná toaleta a jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou.

Na poschodí sú situované dve spálne - jedna pre dve osoby s manželskou posteľou, druhá spálňa pre štyri osoby s manželkou posteľou a samostatnými lôžkami, ku ktorej patrí balkón s očarujúcim výhľadom na Chopok, Nízke Tatry a Liptovskú Maru. Taktiež tu môžete využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V každej spálni je dostatok úložného priestoru pre vytvorenie herného kútiku s hračkami pre deti. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet, uchovanie bicyklov a lyží, parkovanie - možné v garáži ako aj pred ňou.

K obľúbeným atrakciám v okolí patrí aquapark Tatralandia (2 km), aquapark Gino Paradise Bešeňová (8 km). V zime si zalyžujete v špičkovom lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry - zastávka Skibusu je 500m od chaty. Vodná nádrž Liptovská Mara ponúka množstvo aktivít od rybolovu, windsurfingu, plávania, alebo plavbu na lodi ako aj rôzne atrakcie pre deti. Nechýba ani cyklitika, turistika (výlet do Kvačianskej, Prosieckej doliny,...), spoznávanie krás prírody pod zemou v blízkych jaskyniach. Históriu zažijete na Havránku i v Múzeum liptovskej dediny v Pribyline. Nudiť sa tu isto nebudete! Tak príďte a prežite príjemnú dovolenku v Chate Chiara Liptov. Tešíme sa na Vás!