Komfortné ubytovanie v lone prírody!

Tiché lesné prostredie a pokojná atmosféra na Vás čaká v našej Chate č.439, ktorá je situovaná neďaleko obce Stará Lesná vo Vysokých Tatrách.

Vychutnajte si tatranskú prírodu návštevou Starej Lesnej a jej blízkeho okolia. Do mesta Vysoké Tatry to máte naozaj blízko. Tu sa s detičkami zabavíte v múzeu trickartu - Tricklandii, povozíte na bobovej dráhe Tatrabob alebo sa preveziete zubačkou priamo na Hrebienok. V zimných mesiacoch sa Vysoké Tatry menia na atraktívnu lyžiarsku lokalitu, ktorá láka upravenými zjazdovkami lyžiarskych stredísk Tatranská Lomnica, Starý Smokovec - Jakubkova lúka a Starý Smokovec - Hrebienok.

Celoročne Vás v našej chate srdečne privítame a poskytneme ubytovanie až pre 20 osôb vrátane prísteliek v siedmich izbách. V chate je možné ubytovať jednu väčšiu skupinu ako aj viaceré nezávislé skupiny hostí.

Suterénnu časť chaty tvorí kompletne zariadená kuchyňa s dvomi chladničkami s mrazničkou, plynovým sporákom s plynovou rúrou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Navyše tu využijete krb, jedálenské posedenie a televízor. V suteréne je Vám k dispozícii aj jedna kúpeľňa so sprchovacím kútom.

Na prízemí si v spoločenskej miestnosti oddýchnete na pohodlnom gauči, pozriete televízor a v zime zakúrite kachľovou pecou. Pri pobyte dvoch nezávislých skupín Vám sprístupníme aj druhú spoločenskú miestnosť s gaučom, televízorom a tiež druhú kompletne zariadenú kuchyňu. Súčasťou prízemia je aj jedna 2-lôžková spálňa s manželskou posteľou a jedna samostatná toaleta.

Prvé poschodie pozostáva z dvoch 2-lôžkových spální so samostatnými lôžkami, jednej 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a jednej 2-lôžkovej spálne s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom, ktorý využijete ako prístelku pre 2 osoby. Z každej z izieb máte prístup na balkón. Na tomto poschodí využijete kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou.

V podkroví chaty sú situované dve 2-lôžkové spálne s manželskou posteľou a rozťahovacím gaučom, vhodným pre prespanie dvoch osôb. Aj na tomto poschodí je Vám k dispozícii kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou.

Pri chate máte možnosť posedieť si na vonkajšom posedení a opiecť si slaninku či špekačky na ohni. Vaše bicykle a lyže si pokojne odložte do priestrannej suterénnej časti domu alebo do drevárničky vedľa chaty. Autá si zaparkujete pri ubytovaní. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami!