Len 400 metrov od lyžiarskeho strediska

Chata Brezovica sa nachádza neďaleko obce Brezovica, len 500 metrov od lyžiarskeho strediska Ski centrum Brezovica. Ubytovanie je ideálne pre milovníkov prírody na predĺžený víkend či dovolenku s rodinou a priateľmi.

Chata je situovaná v lone rozprávkovej prírody oravského kraja, pod úpätím nádherných vrchov, ktoré spoznáte na túrach a cyklotúrach. Venovať sa môžete aj zberu lesný plodov, na ktoré je okolitý les skutočne bohatý. Históriu regiónu si priblížite návštevou Múzea oravskej dediny v Zuberci. Počas letných mesiacov si zaplávate na obľúbenom termálnom kúpalisku Meander Thermal Park v Oraviciach. V zime si výborne zalyžujete na svahu spomínaného lyžiarskeho strediska Ski centrum Brezovica.

Na prízemí chaty s celkovou kapacitou pre 10 osôb Vás počas celého roka príjemne zahreje teplo z krbu v spoločenskej miestnosti. Miestnosť je dovybavená televízorom so satelitným príjmom, videom a rádiom. Posedíte si tu na pohodlnom gauči, ktorý po rozložení slúži ako prístelka pre 2 osoby. Prepojená je s prakticky vybavenou kuchyňou s plynovým sporákom s rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou s mrazničkou. Počas Vášho pobytu je Vám k dispozícii vonkajšia toaleta (latrína). Elektrina chaty je fotovoltaická s elektrocentrálou. Samozrejmosťou chaty je vlastná kúpeľňa so sprchovacím kútom, toaletou a práčkou.

Na prvom poschodí chaty je pre Vás pripravená menšia spoločenská miestnosť s komfortným posedením, ktoré v prípade potreby poslúži ako prístelka pre 2 osoby. Po dni strávenom lyžovačkou si výborne oddýchnete v 2-lôžkovej spálni s manželskou posteľou, prístelkou pre 1 osobu, televízorom so satelitným príjmom a balkónom s krásnym výhľadom. Ďalšie 3 lôžka sa nachádzajú v podkrovnej spálni. V spoločenskej miestnosti, kuchyni a 2-lôžkovej spálni je Vám k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet.

V areáli chaty si počas dlhých letných večerov opečiete slaninku a iné dobroty na ohnisku s vonkajším posedením a vychutnáte si ju na teraske. V prípade potreby Vám zapožičiame kotlík na prípravu guláša. Svoje autá môžete zaparkovať na veľkej záhrade priamo pri objekte.

Príďte k nám zabudnúť na svoje starosti a prežiť mnoho dobrodružstiev a krásnych chvíľ v spojení s prírodou. Už teraz sa na Vás tešíme v Chate Brezovica!


Preferujeme: Rodiny s deťmi