Chata v krásnom, tichom prostredí

Chata Bratkovica sa nachádza v peknom prostredí Veporských vrchov, v strede osady Bratkovica pod miestnou kaplnkou, na južnej strane vrchu Chocholná, vo vzdialenosti 2 km od hlavnej cesty a obce Látky.

Chata je po kompletnej rekonštrukcii. K dispozícii sú tri trojlôžkové izby, dve štvorlôžkové izby a dve veľké sedemlôžkové rodinné izby. Využívať môžete dve kompletne zariadené kuchyne, štyri kúpeľne a šesť toaliet. Na voľný čas Vám poslúži spoločenská miestnosť vybavená stolným futbalom, stolným tenisom, biliardom, šípkami a spoločenskými hrami.

V areáli chaty sme vybudovali altánok s posedením pre väčší počet osôb s krbom, s možnosťou poriadania grilovačiek, opekačiek a guľáš party. Poslúži Vám aj multifunkčné asfaltové ihrisko vhodné na futbal, hokejbal, basketbal a iné športy.

Okrem zábavy priamo v chate a v jej areáli Vám okolie ponúka pestré možnosti trávenia Vašej dovolenky mimo chaty. Jar, leto i jeseň praje turistom a cykloturistom. Nazbierať si tu môžete aj ukážkové dubáky a čučoriedky. Ak by náhodou pršalo k dispozícii je Vám blízky hotel s wellness centrom. Zima Vás uchváti prechádzkami po zasneženej krajine a lyžovaním v blízkych lyžiarskych strediskách (Košútka v Hriňovej, Prašivá).

Veríme, že si u nás nájdete niečo, čo si zamilujete a budete sa k nám pravidelne a radi vracať. Tešíme sa na Vás.