V krásnom a tichom lesnom prostredí

Chatu Borinka určenú pre veľké skupiny nájdete v krásnom tichom prostredí rekreačnej oblasti uprostred Kremnických vrchov, nachádzajúcej sa vo vzdialenosti 2 km od obce Králiky a 12 km od Banskej Bystrice. Čaká Vás tu pokojné lesné prostredie, dostatok súkromia, nádherná okolitá príroda a množstvo turistických chodníkov pre milovníkov letnej turistiky. Ani v zimnom období Vám u nás nuda nehrozí. Využívať tu môžete bežecké trate a susediace lyžiarske vleky (napr. Ski Králiky), ktoré poskytujú možnosť lyžovania až do jarných mesiacov.

Našim hosťom ponúkame celoročne príjemné ubytovanie v chate s celkovou kapacitou pre maximálne 46 osôb. Chatu prenajímame ako celý objekt. Ubytovanie je veľmi vhodné pre tábory, lyžiarske výcviky, školy v prírode, rodinné či firemné akcie. Po vzájomnej dohode Vám navyše radi zabezpečíme celodenné chutné stravovanie.

V chate je Vám k dispozícii 11 izieb - jedna dvojlôžková, osem štvorlôžkových a dve šesťlôžkové izby. Sprchy a toalety sú spoločné na každom poschodí chaty. Na prípravu domácej stravy nechýba v objekte kompletne zariadená kuchyňa. Využívať tu môžete aj príjemnú spoločenskú miestnosť, priestrannú útulnú jedáleň s krbom a Snack bar. Pre relax a oddych hostí slúži pri chate terasa s možnosťou vonkajšieho posedenia, opekania a grilovania. Parkovanie Vašich áut je možné priamo pri chate. Tešíme sa na Vašu návštevu.