Chata v lese na samote

Chata Bôrik sa nachádza zhruba 1,5 km za obcou Zuberec na začiatku Tatranského Národného Parku v Západných Tatrách - Roháčoch blízko Skanzenu Zuberec a lyžiarskeho strediska Zverovka - Spálená dolina. Nájdete ju v chatovej oblasti Pribisko, je dostupná autom s vlastnou príjazdovou cestou.

Na prízemí chaty je spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, posedením a možnosťou dvoch prísteliek. Tiež tu máte spoločnú kompletne zariadenú kuchyňu (elektrický sporák, elektrická rúra, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou), dve kúpeľne a dve toalety. Tu môžete s priateľmi tráviť dlhé zimné večeri pri praskajúcom ohni v krbe. Poschodie chaty tvoria tri dvojlôžkové spálne s možnosťou dvoch prísteliek na každej izbe. Na chate sa tak môže vyspať až 14 osôb.

Kúrenie je zabezpečené krbom a elektrickými konvektormi. Autá môžete parkovať pri chate. Okolo chaty preteká potok. Prostredie je ideálne na opekanie, grilovanie a relax s priateľmi. Využívať môžete gril aj murované ohnisko s posedením. U nás zažijete dovolenku, na ktorej Vás nebude nikto rušiť. Všade naokolo budete počuť len spev vtákov a zurčiaci potôčik.