Útulné ubytovanie v apartmánoch+wellness

Akceptujeme zľavové rekreačné poukazy ,vystavujeme faktúry....

Chata Blava Vám ponúka príjemné a útulné ubytovanie na Orave. Ubytovanie je k dispozícii v 5 samostatných izbách (apartmánoch) s kapacitou 14 pevných lôžok + 3 prístelky. Ponúkame Vám dve dvojlôžkové, dve trojlôžkové a jednu štvorlôžkovú izbu. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprchovací kút, umývadlo, toaleta), vlastný kuchynský kút s mikrovlnkou a potrebným riadom, LCD televízor, satelit a DVD prehrávač. Po dohode Vám radi zabezpečíme i detské postieľky.

Prízemie objektu tvorí spoločenská časť s fínskou saunou, novou parnou tureckou saunou, masážnym vírivým bazénom s príslušenstvom a spoločenskou miestnosťou s kapacitou 30 miest. Spoločenská miestnosť je vybavená krbom, barovým pultom, televízorom, satelitom, domácim kinom (s disco efektami) a je prepojená s kompletne zariadenou kuchyňou, okrem iného vybavenou aj sklokeramickým sporákom a chladničkou s mrazničkou. Priestor je vhodný na rodinné oslavy, posedenia a zábavu v kruhu priateľov.

Celý objekt je kompletne pokrytý WiFi pripojením na internet a zahrať si v ňom môžete aj stolný tenis, stolný futbal, biliard a elektronické šípky. V oplotenej vonkajšej časti areálu chaty je Vám k dispozícii altánok s posedením, záhradným krbom, grilom a kotlinou na varenie gulášu. K vybaveniu ubytovania patrí aj vonkajší bazén, detské hojdačky, detský bazénik, ruské kolky a pieskovisko.

Chatu si je možné prenajať spoločne s rekreačným domčekom GOLEM s kapacitou pre 6 až 7 osôb.

Orava predstavuje jednu z naj-navštevovanejších turistických destinácií Slovenska. Ponúka bohaté možnosti letnej aj zimnej turistiky. V Nižnej si môžete zalyžovať v Ski centre Uhliská. V okolí môžete navštíviť termálne kúpalisko a moderný aquapark Meander Park v Oraviciach, Oravskú priehradu, kde si vychutnáte plavbu na lodi či člne, známy Oravský hrad, AquaRelax Dolný Kubín či Zuberec s možnosťou turistiky a lyžovania v Roháčoch – Západných Tatrách.

Chata Blava predstavuje ubytovacie zariadenie, ktoré je veľmi vhodné pre ubytovanie rodiniek s deťmi, jednotlivých párov rovnako ako aj väčších skupín priateľov. Poskytujeme komfort za dobré ceny s nezabudnuteľnými spomienkami na návštevu oravského regiónu s nádhernou prírodnou scenériou. Využite možnosť výhodnej ceny a rezervujte si pobyt už dnes, tešíme sa na Vašu návštevu.