Priamo v areáli, najbližšie k bazénom!!!

Ubytujete sa počas leta v Chate BEZE, nachádzajúcej sa v známom najjužnejšom meste Slovenska - Štúrove. Ideálnu dovolenku tu prežijete aj vďaka skvelej polohe chaty, ktorá je priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš.

V areáli tohto kúpaliska nájdete bohaté možnosti prežitia príjemnej dovolenky. Pripravených je tu pre Vás 6 vonkajších bazénov, tobogánový park ako aj krytá plaváreň. Milovníci športových aktivít sa zabavia pri hre futbalu, plážového volejbalu, tenisu, wakeboardingu alebo aquazorbingu. Deti sa skvelo vybláznia na detskom ihrisku plnom rôznych atrakcií alebo na nafukovacích hradoch. Po týchto rôznych aktivitách dobre padne osvieženie v miestnych reštauráciách a baroch alebo romantická prechádzka mestom.

Ubytovať sa v Chate BEZE je možné počas letných mesiacov, pričom celková kapacita celej chaty je prispôsobená pre 16 až maximálne 20 osôb. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v jednej zo štyroch izieb štúdiového typu so samostatným vchodom, do ktorej sa celkovo ubytuje až 5 hostí.

Každé štúdio má k dispozícii jednu 4-lôžkovú spálňovú časť s televízorom so satelitným príjmom, 2 samostatnými lôžkami a jednou poschodovou posteľou. Rovnako tu môžete využiť aj kreslo na sedenie slúžiace, ako prístelka pre ďalšiu osobu. K príprave chutných pokrmov Vám poslúži kuchynský kút, ktorý má vo výbave elektrický sporák, chladničku s mrazničkou, mikrovlnnú rúru a rýchlovarnú kanvicu. Môžete tu tiež využívať kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V každom zo štúdiu je zabezpečené WiFi pripojenie na internet.

Pred chatou si oddýchnete na teraske s vonkajším posedením. V cene ubytovania je zahrnutý aj vstup na kúpalisko a parkovanie priamo pri ubytovaní (pod dohľadom strážnej služby a kamerového systému). Vstup na kúpalisko funguje na báze čipových kariet, za ktoré si účtujeme vratnú zálohu 2 eurá na osobu.

Veríme, že práve u nás prežijete tú pravú vysnívanú dovolenku, na ktorú budete neustále spomínať. Príďte a ubytujte sa v jednom zo štúdií Chaty BEZE.
Chata BEZE momentálne podstupuje kompletnú rekonštrukciu. V novej sezóne sa na Vás tešíme v krásnych vynovených štúdiách.