300 m od vstupu do Zejmarskej rokliny

Ubytovanie Berg sa nachádza v krásnom prostredí Slovenského raja v obci Mlynky v časti Biele Vody. V blízkom okolí chaty máte možnosť turistiky, cykloturistiky, rybolovu, člnkovania či korčuľovania. V zimnom období si môžete užiť skvelú lyžovačku na upravenej zjazdovke a bežkárskych tratiach v neďalekom lyžiarskom stredisku Mlynky - Biele Vody.

Hosťom ponúkame komfortné ubytovanie v chate, rozdelenej na dve časti so samostatnými vchodmi, pričom v jednej časti sa zdržiava majiteľ. Ubytovať sa môžete v útulne zariadených dvoch 2-lôžkových a jednej 5-lôžkovej izbe. Celková kapacita ubytovania tak predstavuje 9 lôžok. Na prízemí objektu majú hostia k dispozícii spoločenskú miestnosť s televízorom a kompletne vybaveným kuchynským kútom s jedálenským posedením. Samozrejmosťou ubytovania je kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatnou toaletou. V celom objekte máte WiFi pripojenie na internet zadarmo.

Vo dvore chaty nechýba vonkajšie posedenie so záhradným grilom a ohniskom. Parkovanie majú hostia zabezpečené pri objekte, po dohode s majiteľom v garáži. Tešíme sa na Vašu návštevu.